PARTNER PORTALU

Robyg poszerza ofertę mieszkaniową o Gdańsk

Robyg wprowadza do sprzedaży nowy etap osiedla Słoneczna Morena. W ramach kolejnej fazy projektu w ofercie znajdzie się 118 lokali o powierzchniach od 29 do 65 mkw., w cenie od 5 234/mkw.

Autor: HouseMarket.pl 06 lipca 2015 11:41

Słoneczna Morena to nowoczesne osiedle zlokalizowane pomiędzy dwoma centrami Gdańska: handlowym (Wrzeszcz) i kulturalnym (Stare Miasto). Inwestycję tworzy kompleks mieszkań, apartamentów i domów w zabudowie bliźniaczej — to niespotykane w Gdańsku rozwiązanie, łączące różne rodzaje zabudowy z gwarancją spokoju i prywatności.

Całości dopełnia wyposażenie mieszkania w nowoczesny system zarządzania – za pośrednictwem urządzeń mobilnych. Ponadto budynek wyposażony będzie w panele fotowoltaiczne oraz oświetlenie ledowe w częściach wspólnych. Przyczyni się to do zmniejszenia zużycia energii, a tym samym wpłynie na koszty utrzymania.

W ramach projektu ponad 4 ha przeznaczone jest na tereny zielone. Na terenie osiedla powstało boisko wielofunkcyjne, zewnętrzne fitness, ścieżki spacerowe jak również specjalne miejsce do gier i relaksu, gdzie na wygodnych leżakach można wypocząć na łonie natury.

11 lipca Robyg organizuje dzień otwarty na terenie gdańskiej inwestycji, przy ul. Piekarniczej 1.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych