PARTNER PORTALU

Robyg poszerza ofertę mieszkaniową o Gdańsk

Robyg wprowadza do sprzedaży nowy etap osiedla Słoneczna Morena. W ramach kolejnej fazy projektu w ofercie znajdzie się 118 lokali o powierzchniach od 29 do 65 mkw., w cenie od 5 234/mkw.

Autor: HouseMarket.pl 06 lipca 2015 11:41

Słoneczna Morena to nowoczesne osiedle zlokalizowane pomiędzy dwoma centrami Gdańska: handlowym (Wrzeszcz) i kulturalnym (Stare Miasto). Inwestycję tworzy kompleks mieszkań, apartamentów i domów w zabudowie bliźniaczej — to niespotykane w Gdańsku rozwiązanie, łączące różne rodzaje zabudowy z gwarancją spokoju i prywatności.

Całości dopełnia wyposażenie mieszkania w nowoczesny system zarządzania – za pośrednictwem urządzeń mobilnych. Ponadto budynek wyposażony będzie w panele fotowoltaiczne oraz oświetlenie ledowe w częściach wspólnych. Przyczyni się to do zmniejszenia zużycia energii, a tym samym wpłynie na koszty utrzymania.

W ramach projektu ponad 4 ha przeznaczone jest na tereny zielone. Na terenie osiedla powstało boisko wielofunkcyjne, zewnętrzne fitness, ścieżki spacerowe jak również specjalne miejsce do gier i relaksu, gdzie na wygodnych leżakach można wypocząć na łonie natury.

11 lipca Robyg organizuje dzień otwarty na terenie gdańskiej inwestycji, przy ul. Piekarniczej 1.

 

 

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych