PARTNER PORTALU

Robyg powiększa ofertę Miasteczka Young City

Robyg wprowadza do sprzedaży I etap nowej inwestycji Young City II. W ramach pierwszego etapu osiedla zlokalizowanego na warszawskim Bemowie na rynek trafiły trzy budynki z 263 mieszkaniami o powierzchni od 30 do 85 mkw.

Autor: HouseMarket.pl 16 maja 2016 12:05

Rozpoczęcie prac budowlanych przewidziane jest na III kwartał 2016, a zakończenie na IV kwartał 2017. Miasteczko Robyg Young City łącznie obejmie ok. 3000 mieszkań.

- Popyt na mieszkania na warszawskim Bemowie nieustannie rośnie – tendencję tę potwierdza dynamiczny wzrost liczby jego mieszkańców w ciągu ostatnich kilku lat. W odpowiedzi na zainteresowanie lokalami w ramach poprzedniej odsłony projektu, Grupa zdecydowała o wprowadzeniu do sprzedaży kolejnej inwestycji w tej części stolicy – powiedziała Joanna Chojecka, dyrektor ds. sprzedaży w Robygu. - Warto podkreślić, że Young City II to przede wszystkim konkurencyjna relacja ceny do jakości, kompleksowe i estetyczne projektowanie przestrzeni, atrakcyjna lokalizacja oraz zrównoważone kształtowanie przestrzeni miejskiej. Jestem przekonany, że mieszkania I etapu inwestycji Young City II będą cieszyły się dużym powodzeniem wśród chcących zamieszkać na urokliwym Bemowie. Szczególnie, że w bliskiej okolicy znajduje się rozbudowana oferta lokali usługowych, terenów rekreacyjnych i zielonych.

Na osiedlu, zlokalizowanym w bardzo bliskiej odległości od planowanej nowej stacji metra na warszawskim Bemowie, powstaną w I fazie 263 lokale o metrażach od ok. 30 do ok. 85 mkw. W ramach oferty dostępne są lokale kwalifikujące się do rządowego programu MdM. Miasteczko Young City II jest idealnym miejscem zarówno dla młodych i dynamicznych osób, jak i rodzin z dziećmi. Projekt inwestycji obejmuje tereny zielone, place zabaw, lokale handlowe, a także inne udogodnienia. Dodatkowo Robyg objęła inwestycję dostępem do Wi-Fi z myślą o młodych ludziach ceniących sobie innowacje.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych