PARTNER PORTALU

Robyg rewitalizuje zachodnią część Bemowa

Mieszkania w osiedlu Young City 2 są do nabycia już od 6300 zł. To nowoczesne osiedle, które powstaje na Chrzanowie – w zachodniej części Bemowa. Będzie składać się z około 580 lokali w sześciu budynkach. Do nabycia dostępnych jest już ponad 250 mieszkań o metrażu od 29 do 87 mkw.

Autor: HouseMarket.pl 13 kwietnia 2017 11:31

Ten fragment stolicy jest szczególnie atrakcyjny dla osób, które cenią sprawne przemieszczanie się zarówno po samej Warszawie, jak i potrzebują szybko wyjechać poza jej granice. Dzięki odpowiednio dobranej lokalizacji – blisko głównych szlaków komunikacyjnych – mieszkańcy Young City 2 mają możliwość błyskawicznego dotarcia do wybranego celu.

- Robyg posiada bogate doświadczenie w skutecznej rewitalizacji całych fragmentów dzielnic. Tego typu operację przeprowadzamy również na Chrzanowie. W ramach osiedla Young City 2 powstanie zarówno funkcjonalny kompleks mieszkalny, jak i jego bezpośrednie otoczenie – drogi dojazdowe, skwer oraz lokale usługowe, dzięki którym mieszkańcy będą mogli szybko zrobić codzienne zakupy. Kolejną zaletą inwestycji jest fakt, że powstaje ona z wykorzystaniem nowoczesnych ekologicznych rozwiązań i materiałów, a jej lokalizacja i dobrze rozwinięta, okoliczna infrastruktura pozwalają w łatwy sposób dotrzeć do każdej części miasta. Ponadto lokale na Bemowie są bogato wykończone – dzięki czemu posiadają jeden z najlepszych stosunków jakości do ceny. Grupa wyposaży je m.in. w antywłamaniowe drzwi, wideodomofon, balkony ze szklanymi balustradami czy dwuszybowe okna. Ukoronowaniem całości jest system Smart House, co jest znakiem firmowym spółki – mówi Joanna Chojecka, dyrektor ds. sprzedaży Robyga.

Lokale posiadają zróżnicowane metraże – od 28 do 87 mkw., a ich ceny są jednymi z atrakcyjniejszych na rynku – mieszkanie w Young City można nabyć już od 6 300 zł za metr.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych