PARTNER PORTALU

Robyg rusza z nową inwestycją w Gdańsku

Robyg otrzymał pozwolenie na budowę lokali mieszkalnych wraz z infrastrukturą – w ramach nowego etapu Słoneczna Morena w Gdańsku.

Autor: HouseMarket.pl 21 czerwca 2016 11:01

W dwóch wielorodzinnych budynkach inwestycji powstanie 495 lokali. W zakresie całego projektu planowane jest wybudowanie łącznie ok. 2000 lokali i domów w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej o sumarycznej powierzchni ok. 106 tys. mkw., z czego ukończono już 1189 mieszkań, a kolejne 269 jest w budowie.

Rozpoczęcie prac budowlanych obiektów W1 i W2 planowane jest na czerwiec 2016. Pierwszy z nich zostanie ukończony w listopadzie 2017, drugi natomiast w maju 2018. Sprzedaż mieszkań w budynku W1 rozpoczęła się pod koniec I kwartału 2016 i cieszy się wysokim popytem.

- Słoneczna Morena to połączenie różnych rodzajów zabudowy – od mieszkań po domki bliźniacze – gdzie każdy znajdzie spokój oraz prywatność. Dużym atutem osiedla jest również przeznaczenie aż 4 ha działki na tereny zielone – powiedział Oscar Kazanelson, Przewodniczący Rady Nadzorczej Robyga.

Słoneczna Morena jest nowoczesnym osiedlem usytuowanym niemal w centrum Gdańska, a dzięki sąsiedztwu terenów zielonych – na które przeznaczone jest aż 30 proc. działki – to idealny wybór dla miłośników aktywnego wypoczynku oraz dla osób ceniących rodzinne życie. Słoneczna Morena budowana jest z wykorzystaniem innowacyjnych rozwiązań technologicznych gwarantujących bezpieczeństwo i najwyższy komfort mieszkania – Smart House.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych