PARTNER PORTALU

Robyg startuje z nową inwestycją w Wilanowie

Blisko 230 mieszkań powstanie na nowym osiedlu realizowanym przez Robyg w Wilanowie.

Autor: HouseMarket.pl 22 czerwca 2017 13:45

Ogrody Wilanów to nowy projekt, który będzie zlokalizowany przy ul. Zdrowej, nieopodal Alei Rzeczypospolitej. W ramach najnowszego osiedla w trzech budynkach powstanie około 230 funkcjonalnych mieszkań oraz lokali usługowych.

Rozpoczęcie prac budowlanych planowane jest na czwarty kwartał 2017, a ich zakończenie - w czwartym kwartale 2018. Wszystkie mieszkania w nowej inwestycji wyposażone będą w system Smart umożliwiający zdalną kontrolę nad urządzeniami domowymi.

- Robyg rozumie potrzeby swoich klientów i do nich dostosowuje swoją ofertę. Dowodem tego są m.in. doskonałe wyniki sprzedaży osiągnięte w pierwszym kwartale 2017 roku. Firma posiada w portfolio zarówno inwestycje skierowane do młodych, mobilnych osób, które oczekują mieszkań o mniejszym metrażu, jak i lokale o większym metrażu dla rodzin. Równie ważnym elementem działania spółki jest wybór odpowiedniej lokalizacji nowych projektów – w pobliżu punktów komunikacyjnych i dobrze rozbudowanej infrastruktury miejskiej – mówi Joanna Chojecka, dyrektor ds. sprzedaży.

Robyg jest obecny w Wilanowie od samego początku i jako jeden z pierwszych rozpoczął tworzenie Miasteczka Wilanów.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych