PARTNER PORTALU

Robyg umacnia pozycję na warszawskim Bemowie

Robyg uzyskał pozwolenie na budowę ósmego etapu inwestycji Osiedle Kameralne na warszawskim Bemowie. Powstanie 156 mieszkań i ok. 400 mkw. powierzchni usługowej.

Autor: HouseMarket.pl 20 lipca 2015 10:45

Jest to trzeci z kolei realizowany etap projektu. Pozwolenie obejmuje lokale mieszkalne, podziemny parking oraz elementy zagospodarowania terenu. W ramach ósmego etapu inwestycji Osiedle Kameralne na 11 kondygnacjach zostanie wybudowanych 156 lokali i ok. 400 mkw. powierzchni usługowej.

Osiedle Kameralne to zespół nowoczesnych budynków, położonych w historycznej części Bemowa – Jelonkach. - Robyg dostrzega bardzo duży potencjał rozwojowy warszawskiego Bemowa, o czym świadczą pozostałe inwestycje spółki w tej dzielnicy. Wśród nich należy wymienić podpisanie umowy przedwstępnej nabycia trzech działek o łącznej powierzchni ponad 81 tys. mkw., które pozwolą na wybudowanie ok. 1650 lokali mieszkalnych i komercyjnych. Należy podkreślić, że – po rozszerzeniu banku ziemi na Bemowie – w ramach Miasteczka Robyg Young City powstanie kompleks liczący około 3000 lokali. Inwestycje dokonane w ostatnich tygodniach na warszawskim Bemowie pozwolą grupie na zwiększenie banku ziemi i wzbogacenie oferty nieruchomości w stolicy, a tym samym umożliwią wzrost poziomu kontraktacji – powiedział Oscar Kazanelson, przewodniczący rady nadzorczej Robyga.

Planowane rozpoczęcie prac budowlanych nastąpi w lipcu 2015, a zakończenie w październiku 2016.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych