PARTNER PORTALU

Robyg umacnia pozycję w Gdańsku

20 czerwca Robyg wprowadzi do sprzedaży nową gdańską inwestycję - Mila Baltica. W ramach pierwszego etapu projektu powstanie 128 lokali mieszkalnych.

Autor: HouseMarket.pl 16 czerwca 2015 10:49

Rozpoczęcie budowy pierwszego etapu nastąpi już wkrótce, a zakończenie na IV kwartał 2016. Osiedle Mila Baltica jest czwartą – po Lawendowych Wzgórzach, Słonecznej Morenie oraz Albatross Towers – inwestycją grupy Robyg w Gdańsku.

Pierwszy etap osiedla Mila Baltica, zlokalizowanego przy ul. Chrobrego 94, to zespół trzech kameralnych budynków, zlokalizowanych około 1500  metrów od plaży oraz licznych terenów zielonych. Mila Baltica jest równocześnie bardzo dobrze skomunikowana ze śródmieściem. Osiedle charakteryzuje się nowoczesnym designem, który łączy klasyczną estetykę oraz sztukę użytkową. Do dyspozycji mieszkańców przewidziano m.in. lobby z portierem, saunę oraz wewnętrzną strefę fitness. Dla najmłodszych zaś powstaje specjalny pokój zabaw. Inwestycja zaopatrzona jest również w nowoczesny system zarządzania mieszkaniami za pośrednictwem urządzeń mobilnych. W ramach usługi Inteligentne Mieszkanie można zdalnie sterować oświetleniem, ogrzewaniem i ochroną swojego mieszkania. 

W czerwcu Robyg wprowadzi do sprzedaży pierwszy etap, w skład którego wejdą trzy budynki. Nowe osiedle to przede wszystkim odpowiedź na bardzo duże zainteresowanie gdańszczan projektami grupy, która obecnie może pochwalić się około 20-procentowym udziałem w lokalnym rynku. 

- Inwestycja objęta jest nowym standardem – Inteligentne mieszkanie. To innowacyjne rozwiązanie technologiczne, które zagwarantuje mieszkańcom bezpieczeństwo, oszczędność i najwyższy komfort mieszkania. Jestem przekonany, że jeśli utrzymają się obecne trendy rynkowe spółka zrealizuje tegoroczne założenia w postaci kontraktacji na poziomie 2200 lokali, zachowując tym samym pozycję lidera wśród polskich deweloperów giełdowych” – powiedział Oscar Kazanelson, przewodniczący rady nadzorczej spółki Robyg.

Na koniec marca 2015 roku grupa miała około 3 tys. lokali w trakcie budowy, a dodatkowo w ofercie około 600, których budowa jeszcze nie została rozpoczęta.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych