PARTNER PORTALU

Robyg z pozwoleniem na użytkowanie w dwóch projektach

Robyg oddaje do użytkowania apartamenty, mieszkania i powierzchnię komercyjną w dwóch gdańskich inwestycjach.

Autor: HouseMarket.pl 30 lipca 2015 12:37

Pozwolenie na użytkowanie dotyczy budynków A5 i A6 należących do projektu Słoneczna Morena, w skład których wchodzi łącznie 12 apartamentów. Grupa otrzymała również pozwolenie na użytkowanie dla 138 lokali mieszkalnych w etapach C11 i C12 gdańskiego projektu Lawendowe Wzgórza.

Osiedle Lawendowe Wzgórza w Gdańsku–Jasieniu to zespół mieszkań utrzymanych w nowoczesnym i eleganckim stylu, charakteryzujących się wysokim standardem wykończenia oraz architekturą zgodną z najnowszymi trendami. Jest wyposażone w sklepy, przedszkole ze żłobkiem, zewnętrzny fitness, strefy barbecue oraz bezpłatną sieć Wi-Fi przygotowaną przez dewelopera dla mieszkańców.

Słoneczna Morena to inwestycja, w ramach której Robyg realizuje osiedle mieszkaniowe składające się z budynków wielomieszkaniowych, domów w zabudowie szeregowej z ogródkami oraz domów w zabudowie bliźniaczej. Osiedle zostało wyposażone w system monitoringu. Do budowy wykorzystano najwyższej jakości materiały, inwestycja odznacza się nowoczesnymi szklanymi elewacjami, a mieszkania wyposażone są w przestronne balkony i loggie. Na terenie osiedla powstało boisko wielofunkcyjne, zewnętrzne fitness, ścieżki spacerowe jak również specjalne miejsce do gier i relaksu, gdzie na wygodnych leżakach można wypocząć na łonie natury.Całości dopełnia możliwość wyposażenia mieszkania w nowoczesny system zarządzania. W ramach usługi Smart House można zdalnie sterować oświetleniem, urządzeniami multimedialnymi i ochroną swojego mieszkania.

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych