PARTNER PORTALU

Robyg z sukcesem zainaugurował projekt na Białołęce

Grupa Robyg zainaugurowała swoją najnowszą inwestycję – Osiedle Życzliwe na Białołęce. Deweloper wprowadził do oferty pierwsze 100 – z planowanych w całej inwestycji 1000 – lokali.

Autor: HouseMarket.pl 01 czerwca 2017 12:52

- Grupa Robyg to odpowiedzialny deweloper, któremu bliskie są idee społecznej odpowiedzialności biznesu. Doskonale wiemy, że wznoszenie samych budynków to za mało, dlatego do budowania podchodzimy wielowymiarowo. Tworzymy zarówno doskonale zaprojektowane inwestycje, jak całe społeczności. Chętnie angażujemy się w lokalne projekty i staramy się integrować lokalna społeczność m.in. na rodzinnych piknikach. Ponadto realizujemy liczne przedsięwzięcia infrastrukturalne na rzecz miasta – m.in. siłownie plenerowe, fontanny, stojaki na rowery, oświetlenie miejskie czy sygnalizację świetlną. Zbudowaliśmy także Park Odolany, który zostanie za darmo przekazany miastu – mówi Joanna Chojecka, dyrektor ds. sprzedaży Robyga.

Osiedle Życzliwe powstaje z myślą o młodych, aktywnych i energicznych osobach. Inwestycja będzie się wyróżniała wykończeniem – minimalistyczne białe elewacje w połączeniu z kolorowymi akcentami nadają projektowi nowoczesny i dynamiczny charakter. Osiedle Życzliwe to nieduże, zarazem funkcjonalne i nowoczesne mieszkania. Ciekawa forma architektoniczna, kameralna zabudowa oraz atrakcyjnie zaaranżowana zieleń zadowoli każdego klienta. Osiedle obejmie łącznie około 1000 mieszkań i lokali usługowych w sześciu budynkach. Rozpoczęcie prac konstrukcyjnych planowane jest na czwarty kwartał 2017 roku, a w pierwszym etapie powstanie około 100 lokali.

- Nowa inwestycja na Białołęce to duży projekt w dobrze skomunikowanej z resztą stolicy części dzielnicy – Tarchominie. Jednak, nie tylko dogodna lokalizacja jest dla nas ważna. Wybieramy takie tereny, które umożliwią realizację kompleksowego projektu z pełną infrastrukturą oraz lokalami usługowymi, stając się pełnoprawną i funkcjonalną częścią miasta. Wprowadzenie nowej inwestycji do sprzedaży to zwiększenie lokali w portfolio, wśród którego mogą wybierać klienci, ale także zabezpieczenie płynności działalności deweloperskiej i dobrych wyników sprzedażowych – dodaje Joanna Chojecka.

Lokale we wszystkich inwestycjach grupy budowane są z uwzględnieniem wyposażenia w technologię smart house i to bez opłat dodatkowych. Poszczególne moduły pozwalają na zdalne sterowanie sprzętami znajdującymi się w mieszkaniu. Za pomocą łatwej w obsłudze aplikacji mobilnej można kierować pracą m.in. żaluzji, gniazdek elektrycznych czy klimatyzacji. Ta innowacyjna technologia gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa, a także wyjątkową wygodę mieszkania.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych