PARTNER PORTALU

Robyg zbuduje 900 mieszkań na warszawskim Mokotowie

900 mieszkań i rozległe tereny rekreacyjne - to plan Robyga na zagospodarowanie działki na stołecznym Mokotowie. Deweloper ruszył ze sprzedażą pierwszego etapu inwestycji.

Autor: HouseMarket.pl 08 września 2015 12:07

Robyg wprowadza do sprzedaży pierwsze lokale dostępne w ramach nowej inwestycji Green Mokotów zlokalizowanej na warszawskim Mokotowie. W ramach pierwszego etapu powstanie około 113 lokali mieszkaniowych i usługowych. Rozpoczęcie budowy planowane jest na czwarty kwartał 2015, a zakończenie na czwarty kwartał 2016 roku.

- Na działce zlokalizowanej na Mokotowie powstanie siedmioetapowe osiedle mieszkaniowe wzbogacone o przestrzeń handlowo-usługową obejmujące łącznie około 900 lokali  – mówi Oscar Kazanelson, przewodniczący rady nadzorczej Robyga.

Osiedle Green Mokotów to  kompleks kameralnej zabudowy mieszkaniowej usytuowany w mokotowskim zielonym sercu Warszawy. Projekt charakteryzuje się wysokim standardem wykończenia i będzie wyposażony w nowoczesny system zdalnego zarządzania Smart House. W ramach tej usługi można sterować oświetleniem, urządzeniami multimedialnymi oraz ochroną swojego mieszkania.

Inwestycja otoczona będzie licznymi terenami zielonymi, a dogodna lokalizacja z bliskim dostępem do metra umożliwi jej mieszkańcom szybką komunikację z pozostałymi częściami miasta. Osiedle będzie wyposażone w obiekty rekreacyjne oraz atrakcyjną część wypoczynkową z rozległymi terenami zielonymi.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych