PARTNER PORTALU

Rodzinne Ogrody gotowe już w czerwcu

W Plewiskach pod Poznaniem wraz z końcem czerwca zostanie oddanych osiem domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Pierwotnie deweloper zakładał, że nastąpi to w ostatnim kwartale 2015 r., jednak w związku z delikatną zimą prace dynamicznie przyspieszyły.

Autor: Housemarket.pl 17 kwietnia 2015 13:30

Łowiccy Grupa Deweloperska ogłosiła zakończenie inwestycji Rodzinne Ogrody na koniec czerwca 2015 r. To spore przyspieszenie względem pierwotnego terminu, który planowany był na grudzień 2015 r.

– Zawsze z dużą rezerwą podchodzimy do terminów ukończenia budów, dlatego szybsze oddanie cieszy i nas, i klientów. Tutaj spory wpływ na przyspieszenie miała wyjątkowo krótka i ciepła zima – mówi Łukasz Łowicki, prezes zarządu Łowiccy Grupa Deweloperska. Inwestycja przyspieszyła aż o 6 miesięcy.

Rodzinne Ogrody to osiem domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Metraż każdego z nich  wynosi 122 mkw. Klienci mogą liczyć także na własne garaże, które przynależą do inwestycji. Do każdego domu przylega także otwarty ogród. Na etapie budowy nieruchomości nabywcy mogą ustalić z deweloperem indywidualny układ pomieszczeń zlokalizowanych na parterze i na wysokości I piętra. Każda z działek wyznaczonych pod budowę zajmuje powierzchnię od 365 do 445 mkw. Podział osiedla na segmenty pozwala obniżyć koszty zakupu nieruchomości w ramach tej inwestycji.

Deweloper postawił także na ponadstandardowe rozwiązania. - W celu zwiększenia komfortu użytkowania nieruchomości w projekcie budowlanych uwzględniono konieczność zwiększenia izolacji akustycznej pomieszczeń zaprojektowanych w poszczególnych segmentach. W ścianę wspólną każdego domu wmontowana zostanie podwójna silka Xella skutecznie izolująca dźwięk – dodaje Łukasz Łowicki. Ponadto, konstrukcja budynków została wzmocniona poprzez zastosowanie ceramiki termoizolacyjnej. 

Koszt jednego domu waha się od ok. 496 tys. zł do 510 tys. zł.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych