PARTNER PORTALU

Rodzinne Ogrody na ostatnim etapie

W kwietniu ruszyła budowa ostatniego etapu inwestycji Rodzinne Ogrody. W ramach czwartego etapu powstanie sześć domów w zabudowie szeregowej z 12 lokalami mieszkalnymi. Inwestor – Grupa Deweloperska Łowiccy planuje zakończenie etapu w czwartym kwartale 2017 r.

Autor: HouseMarket.pl 20 kwietnia 2016 15:11

Inwestycja Rodzinne Ogrody znajduje się przy ulicy Rosnowskiej w Głuchowie-Rosnowie, w podpoznańskiej gminie Komorniki. W ramach rozpoczętego w kwietniu czwartego etapu budowy osiedla powstanie 12 mieszkań o metrażach 47 i 54 mkw. z ogrodami o powierzchni od 74 do 222 mkw. przy budynkach skrajnych. Deweloper zapewnia, że istnieje możliwość łączenia mieszkań. Na każdy lokal przypadną dwa miejsca postojowe.

Nie zapomniano o małej architekturze. Powstanie plac zabaw o powierzchni około 200 mkw. i ławki. Osiedle będzie utrzymane w konwencji zamkniętej z bramą wjazdową. Wygospodarowano także miejsce na 40 komórek lokatorskich. Mieszkania na osiedlu Rodzinne Ogrody będą oddawane w standardzie plus, czyli deweloper zapewni m.in. domofon, piec, grzejniki, gniazdka czy włączniki.

Sprzedaż mieszkań już ruszyła, a ceny rozpoczynają się od 209 999 zł brutto. Termin oddania planowany był na czwarty kwartał 2017 r., ale wszystko wskazuje, że będzie przyspieszony o kilka miesięcy. To pozwala potencjalnym klientom wnioskować o dofinansowanie w ramach rządowego programu Mieszkanie dla Młodych.

Grupa Deweloperska Łowiccy rozpoczynała działalność deweloperską na terenie podpoznańskich Plewisk. Gmina Komorniki to kolejna lokalizacja projektów mieszkaniowych. Tym razem wybór padł na Głuchowo-Rosnowo.

– Nowa lokalizacja spełnia wszelkie wymogi klientów, którzy marzą o komfortowym mieszkaniu w pobliżu Poznania. Gwarantujemy szybki dojazd do stolicy Wielkopolski i bliskość terenów zielonych – mówi Monika Walkowiak, specjalista ds. sprzedaży i marketingu z firmy Łowiccy Grupa Deweloperska.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych