PARTNER PORTALU

Rodzinne wille - nowa inwestycja Ariela pod Poznaniem

Ariel buduje w Rokietnicy osiedle rodzinnych willi miejskich. W pierwszym etapie inwestycji powstaną cztery budynki. Ceny mieszkań wahają się od 156 do 248 tys. zł.

Autor: HouseMarket.pl 26 czerwca 2015 08:35

Z kolei Osiedle Przy Trakcie składające się z niewielkich willi miejskich to aktualna propozycja firmy Ariel. Osiedle Przy Trakcie znajduje się w Rokietnicy przy Trakcie Napoleońskim. W pierwszym etapie inwestycji powstaną trzy budynki na 11 mieszkań i jeden budynek liczący 14 lokali mieszkalnych. Mieszkania mają powierzchnię od 37 do 54 m kw. i wyposażono je w ogrzewanie podłogowe. Na drugim piętrze możliwe jest zagospodarowanie poddasza, gdzie jest miejsce na dodatkową sypialnię z garderobą, gabinet, czy pokój dla dziecka. 

W zależności od kondygnacji ceny mieszkań wahają się od 156 do 248 tys. zł. W cenie mieszkania jest jedno miejsce parkingowe z możliwością dokupienia drugiego miejsca. Dodatkowo dokupić można również komórkę lokatorską.

Docelowo osiedle składać się będzie z 10 trzykondygnacyjnych rodzinnych willi miejskich z wewnętrzną ulicą wyłożoną kostką brukową. Deweloper przewiduje realizację osiedla w trzech etapach.

Inwestycja objęta jest programem Mieszkanie dla Młodych.  W projekcie zagospodarowania przestrzeni, oprócz budynków, zaplanowano alejki, chodniki, jezdnie, place zabaw, a także tereny zielone. 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych