PARTNER PORTALU

Rodzinny Zakątek jeszcze większy

Trwa rozbudowa osiedla Rodzinny Zakątek w podpoznańskim Błażejewku. Jak grzyby po deszczu rosną kolejne domy.

Autor: housemarket.pl 29 września 2017 15:58

Zakończyła się budowa pierwszego szeregowca z IV etapu inwestycji Rodzinny Zakątek. W miejscowości Błażejewko na terenie gminy Kórnik deweloper KM Building przekazał do użytkowania 14 domów o powierzchni 70 i 86 mkw. W sprzedaży pozostało jeszcze jedynie kilka domów. Jednocześnie, w zaawansowanym stopniu, jest budowa kolejnego szeregowca z tego etapu. Na początku 2018 roku zrealizowanie zostanie 12 domów o powierzchni 86 mkw. Kończy się także budowa pawilonu handlowego.

–  Rozpoczęliśmy prace nad kolejnym, trzecim już szeregowcem w ramach IV etapu inwestycji. Będą to głównie domy o powierzchni 70 mkw. Ich oddanie planujemy na koniec II kwartał 2018 roku. – mówi Maciej Bartczak, współwłaściciel KM Building.

W ramach projektu Rodzinny Zakątek deweloper proponuje klientom dwa rodzaje domów o powierzchni 70 i 86 mkw. Mniejszy dom, z działką około 120 mkw. kosztuje 269 tys. złotych brutto, a większy, przy działce około 150 mkw. – 315 tys. złotych brutto.

Stawiane domy będą oddawane w podwyższonym stanie deweloperskim. Nabywca nieruchomości otrzyma m.in. trzyszybowe okna, ogrzewanie podłogowe czy kondensacyjny piec gazowy. Deweloper zadba również o zagospodarowanie terenu wokół inwestycji. Powstanie brukowana droga dojazdowa, oświetlenie, kompletne ogrodzenie i trawniki. Mieszkańcy otrzymają również podjazd dla samochodów, przestronne tarasy z piaskowca i pergole. Inwestycja mieści się w malowniczej okolicy, niecałe 20 kilometrów od Poznania.

Liczne trasy rowerowe oraz ścieżki biegowe czy spacerowe z pewnością zadowolą osoby lubiące aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu Dogodny dojazd zapewnia droga ekspresowa S11.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych