PARTNER PORTALU

Rodźko Dewelopment buduje osiedle z tarasami na dachu

W budynku złożonym z trzech segmentów powstanie 140 mieszkań oraz szereg lokali użytkowych. Wszyscy mieszkańcy nowego osiedla przy ul. Granicznej w Bydgoszczy będą mogli korzystać z tarasów na dachu budynku.

Autor: HouseMarket.pl 23 lutego 2016 14:39

Osiedle Nowoczesne składa się z trzech połączonych ze sobą budynków. Termin zakończenia inwestycji to pierwszy kwartał 2017 r. Inwestorem jest firma Rodźko Dewelopment. Każde z mieszkań wyposażone zostanie w system inteligentnego zarządzania. Poprzez dołączony pilot lub aplikację mobilną, będzie można sterować ogrzewaniem, klimatyzacją, oświetleniem oraz napięciem w gniazdach, także będąc poza domem.

Mieszkania będą wyposażone w klimatyzację. Na ostatniej kondygnacji znajdą się dwupoziomowe apartamenty o powierzchni od 52 mkw. do 106 mkw. W lokalach na parterze dostępne będą usługi. W budynku funkcjonować ma też osiedlowa kawiarnia oraz sklep. W sumie na poziomie parteru zaprojektowano 15 lokali użytkowych o łącznej powierzchni 547 mkw.

Jak informuje bydgoski magistrat, wszyscy mieszkańcy nowego osiedla będą mogli korzystać z tarasów zaprojektowanych na dachu budynku. Z uwagi na coraz większe zapotrzebowanie na w pełni urządzone mieszkania, deweloper przygotował program wykończenia mieszkań pod klucz.

W promieniu 300 m od Osiedla Nowoczesnego znajduje się park przy Starym Bydgoskim Kanale oraz zrewitalizowane bulwary nad rzeką.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych