PARTNER PORTALU

Ronson inwestuje w tereny zielone inwestycji

Ronson koncentruje się nie tylko na budowie i sprzedaży mieszkań. Deweloper dba również o atrakcyjność powierzchni wspólnych inwestycji. Ostatnio powiększył ogród na osiedlu Sakura.

Autor: HouseMarket.pl 08 lipca 2015 13:19

Powierzchnia japońskiego ogrodu na osiedlu Sakura wzrosła do blisko 3,3 tys. mkw., a po zakończeniu realizacji ostatniego etapu osiedla w III kwartale 2015 r. osiągnie niemal 4 tys. mkw, co odpowiada powierzchni 15 kortów tenisowych.

– Ogród na osiedlu Sakura zaprojektowano na wzór naturalnego krajobrazu wysp Japonii. Ten kraj jest położony na obszarze górzystym i zajmuje spory archipelag i w związku z tym ogród wypełniają „górki” na dziedzińcu symbolizujące poszczególne wyspy. Podstawową inspiracją do tworzenia kompozycji są tu formy kamienne, elementy wodne i roślinne spotykane w naturze - mówi Andrzej Gutowski, dyrektor sprzedaży i marketingu Ronson Development.

Ogród jak i całą inwestycję będzie można zobaczyć bliżej podczas Dni Otwartych zaplanowanych na najbliższy weekend 11-12 lipca 2015 roku. W ofercie osiedla Sakura pozostało jeszcze 69 mieszkań o powierzchniach od 46  do 91 mkw. Blisko połowa z nich to lokale gotowe. Ich ceny zaczynają się od 6550 za mkw. brutto.

Za projekt architektoniczny osiedla odpowiada pracownia CK Architekci, a generalnym wykonawcą jest firma Hochtief Polska. Osiedle docelowo będzie składać się z czterech budynków, w których znajdzie się łącznie 515 lokali. Pierwsze trzy zostały już oddane do użytku. Mieszkania posiadają balkony, tarasy lub przeszklone werandy oraz duże drewniane okna, z których roztacza się piękny widok na pobliski tor wyścigów konnych.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych