PARTNER PORTALU

Ronson podsumowuje wyniki sprzedaży wrocławskiej inwestycji

Ronson Development sprzedał połowę mieszkań w drugim etapie wrocławskiej inwestycji Impressio, Ceny rozpoczynają się od 5950 zł za mkw.której budowa jest już na ukończeniu – pierwsi klienci zaczną odbierać klucze w połowie lipca.

Autor: HouseMarket.pl 22 czerwca 2015 10:06

Klienci mają do wyboru atrakcyjne mieszkania o powierzchni od 36 do 126 mkw. W ofercie pozostało jeszcze 68 lokali ze 136 oferowanych pierwotnie. Ceny rozpoczynają się od 5950 zł za mkw. Ponadto na osiedlu Impressio obowiązuje system płatności 20/80, co oznacza, że klienci mogą wpłacić 20 proc. ceny mieszkania przy podpisaniu umowy zakupu, a pozostałe 80 proc. przy odbiorze.

– Osiedle Impressio jest już praktycznie gotowe i czeka na mieszkańców. Planujemy, że projekt zostanie oddany do użytku do końca czerwca, a w połowie lipca rozpoczniemy przekazywanie lokali – mówi Andrzej Gutowski, dyrektor sprzedaży i marketingu Ronson Development. – Pełen przekrój mieszkań w Impressio sprawia, że osiedle jest dopasowane do potrzeb różnych grup klientów. Dużą zaletą projektu jest jego lokalizacja niedaleko Parku Grabiszyńskiego. Dzięki rozbudowywanej ulicy Racławickiej znacznie skróci się również dojazd do centrum Wrocławia - dodaje.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych