PARTNER PORTALU

Ronson rozdaje klucze do Espresso na Woli

Ronson otrzymał pozwolenie na użytkowanie drugiego etapu osiedla Espresso zlokalizowanego na warszawskiej Woli. Deweloper rozpoczął przekazywanie lokali ich nabywcom.

Autor: HouseMarket.pl 01 czerwca 2016 11:52

Przed uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie sprzedane były niemal wszystkie lokale z tego etapu. W ofercie Osiedla Espresso wciąż dostępny jest szeroki wybór mieszkań z trzeciego i czwartego etapu.

 – Osiedle Espresso jest zdecydowanie jedną z naszych najbardziej udanych inwestycji. Pierwsze dwa etapy wyprzedały się jeszcze przed oddaniem do użytku i takiego samego scenariusza oczekujemy w przypadku kolejnych. Kluczem do sukcesu było tu połączenie kilku czynników: najpopularniejszych rozkładów mieszkań w przystępnych cenach, znakomitej lokalizacji z szybkim dojazdem do centrum oraz zapewnienie szerokiego pakietu benefitów dla mieszkańców – mówi Andrzej Gutowski, dyrektor sprzedaży i marketingu Ronson Development.

W ofercie osiedla Espresso, w ramach trzeciego i czwartego etapu, pozostało jeszcze ok. 160 lokali o powierzchniach od 30 mkw. do 112 mkw. Lokale dwupokojowe dostępne są od 290 tys. zł. Mieszkańcy ostatnich etapów osiedla będą mogli korzystać z plenerowej siłowni zlokalizowanej na dziedzińcu i bezpłatnego wifi. Dodatkowo dla mieszkańców przygotowana zostanie specjalna strefa integracji Espresso Club ze stołem bilardowym i strefą interaktywną.

Osiedle Espresso położone jest przy ul. Jana Kazimierza na Woli w pobliżu parków Moczydło, Sowińskiego i Szymańskiego oraz centrów handlowych i rozrywkowych Fort Wola i Wola Park.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych