PARTNER PORTALU

Ronson rozdaje klucze. Pierwszy etap osiedla Moko zakończony

Ronson otrzymał pozwolenie na użytkowanie pierwszego etapu osiedla Moko przy ul. Magazynowej w Warszawie i rozpoczął przekazywanie kluczy klientom.

Autor: HouseMarket.pl 08 lipca 2016 10:32

 Osoby, które rozważają zakup mieszkania w tej inwestycji, już teraz mogą wejść do mieszkania pokazowego i skorzystać ze specjalnej oferty pakietu wykończeniowego.

– Osiedle Moko cieszy się szczególną popularnością wśród młodych rodzin, dla których bardzo ważna jest dobra lokalizacja i bogata infrastruktura z dostępem do placówek edukacyjnych, sportowych i kulturalnych. Zaledwie kilka minut od inwestycji znajduje się Galeria Mokotów, teatr „Druga Strefa”, a także ponad dziesięć szkół i przedszkoli – mówi Andrzej Gutowski, dyrektor sprzedaży i marketingu Ronson Development. – Zadbaliśmy o to, żeby dać szansę mieszkańcom na ciekawe spędzanie czasu również na terenie samego osiedla. Czeka na nich Moko Club, czyli specjalna strefa ze stołem bilardowym, telewizorem i konsolą do gier, który posłuży rodzinnej i sąsiedzkiej integracji – dodaje Andrzej Gutowski.

Osiedle Moko to cztery budynki w ramach dwóch etapów z 326 mieszkaniami i 19 lokalami usługowymi. W pierwszym etapie, dla którego Ronson otrzymał właśnie pozwolenie na użytkowanie i rozpoczął przekazywanie kluczy klientom, powstało 166 mieszkań. Zakończenie drugiego etapu, obejmującego 160 mieszkań, planowane jest na IV kwartał br.

25 proc. mieszkań Moko nadal wolne

Dotychczas na osiedlu Moko sprzedano 3/4 wszystkich lokali. Aktualna oferta obejmuje mieszkania o powierzchni od 55 mkw. do 139 mkw. Ceny zaczynają się od 8,2 tys. zł brutto za mkw.

Inwestycję wyróżnia wysoki standard wykończenia oraz funkcjonalność. Mieszkania posiadają panoramiczne, drewniane okna, przestronne balkony, a niektóre lokale tarasy o powierzchni nawet do 126 mkw. Pomiędzy budynkami powstał zielony dziedziniec, na którym posadzono drzewka i krzewy, a przy każdym wejściu do klatki znajdują się roślinne akcenty.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych