PARTNER PORTALU

Ronson sprzedał połowę inwestycji Espresso III

Ronson Development sprzedał już ponad połowę ze 147 mieszkań dostępnych w trzecim etapie inwestycji Espresso na Woli przy ul. Jana Kazimierza. W ofercie dostępny jest jeszcze wybór mieszkań o powierzchni od 29 mkw. do 88 mkw. 

Autor: Housemarket.pl 11 lutego 2016 12:01

– Zgodnie z naszymi oczekiwaniami Espresso okazało się jedną z najpopularniejszych inwestycji Ronsona. Dobre wyniki sprzedaży to efekt połączenia dwóch czynników: atrakcyjnej ceny i szerokiego pakietu benefitów, jakie oferujemy mieszkańcom. Widząc ogromny sukces i popularność inwestycji, już w kwietniu planujemy wprowadzenie do sprzedaży czwartego etapu osiedla – mówi Andrzej Gutowski, dyrektor sprzedaży i marketingu Ronson Development.

Espresso położone jest przy ul. Jana Kazimierza na Woli w pobliżu parków Moczydło, Sowińskiego i Szymańskiego oraz centrów handlowych i rozrywkowych Fort Wola i Wola Park. W bliskiej odległości od tej części Woli dynamicznie rozwija się nowoczesne centrum biurowe stolicy. Mieszkania w trzecim etapie Espresso będą gotowe do odbioru w IV kw. 2016 roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych