PARTNER PORTALU

Ronson: Trzeci etap Espresso już w sprzedaży

Ronson Development rozpoczyna przedsprzedaż mieszkań w trzecim etapie inwestycji Espresso na warszawskiej Woli przy ul. Jana Kazimierza. W ofercie znajdzie się 147 mieszkań i 8 lokali usługowych. Ceny mieszkań w przedsprzedaży objęte są pięcioprocentowym rabatem.

Autor: hoisemarket.pl 17 lutego 2015 22:39

Mieszkania w Espresso III będą miały powierzchnię od 29 mkw. do 97 mkw. Połowa z nich to najbardziej poszukiwane obecnie przez klientów lokale dwupokojowe o atrakcyjnych rozkładach.

– Espresso III to kolejny etap inwestycji, która znalazła uznanie wśród klientów poszukujących dobrze zlokalizowanych mieszkań na Woli w atrakcyjnych cenach. Wysokie tempo sprzedaży w dwóch pierwszych etapach inwestycji pozwala nam sądzić, że Espresso III również okaże się atrakcyjną propozycją na rynku – mówi Andrzej Gutowski, dyrektor sprzedaży i marketingu Ronson Development.

Oferta specjalna

W ramach specjalnej oferty przedsprzedaży, która potrwa przez trzy tygodnie, ceny kawalerek będą się zaczynać od 240 tys. zł, lokali dwupokojowych od 299 tys. zł, a trzypokojowych od 390 tys. zł.

– W najbliższy weekend 21-22 lutego zapraszamy na Wielkie Dni Otwarte Espresso III. Odwiedzający będą mogli zapoznać się z ofertą nowo wprowadzonego etapu, jak również zobaczyć ukończony i zamieszkany pierwszy etap osiedla – dodaje Andrzej Gutowski.

Mieszkania w Espresso III będą gotowe do odbioru w IV kw. 2016 r. Obecnie w sprzedaży znajdują się również mieszkania z drugiego etapu inwestycji, którego zakończenie planowane jest na pierwszą połowę 2016 r.

Więcej o Espresso

Osiedle Espresso położone jest przy ul. Jana Kazimierza na Woli w pobliżu parków Moczydło, Sowińskiego i Szymańskiego oraz centrów handlowych i rozrywkowych Fort Wola i Wola Park. W bliskiej odległości od tej części Woli dynamicznie rozwija się nowoczesne centrum biurowe stolicy.

Mieszkania w Espresso III położone na najwyższych kondygnacjach będą wyposażone w duże tarasy o powierzchni do 42 mkw.. Lokale będą również ozdobione eleganckimi, szklanymi balustradami podkreślającymi nowoczesny charakter projektu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych