PARTNER PORTALU

Ronson zakończył budowę apartamentowca Tamka 29

Ronson Development otrzymał pozwolenie na użytkowanie inwestycji Tamka 29 na warszawskim Powiślu. Przed oddaniem do użytku Ronson sprzedał 75 proc. z 60 oferowanych apartamentów.

Autor: HouseMarket.pl 22 września 2015 11:32

 

– Od samego początku inwestycja cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem klientów – mówi Andrzej Gutowski, dyrektor sprzedaży i marketingu Ronson Development.

Tamka 29 to siedmiopiętrowy budynek z 60 apartamentami o powierzchni od 50 do 121 mkw. oraz 6 lokali usługowych. Lokalizacja tuż obok skrzyżowania ulic Tamka i Kruczkowskiego na Powiślu gwarantuje bliskość stacji drugiej linii metra, dobre połączenie drogowe z innymi dzielnicami Warszawy, jak również bliskie sąsiedztwo Nowego Światu, Starego Miasta i terenów parkowych nad Wisłą.

Budynek jest połączeniem klasycznej architektury nawiązującej do przedwojennych kamienic z nowoczesnymi rozwiązaniami i materiałami – takimi jak szkło, metaloplastyka, drewno. Za jego projekt architektoniczny odpowiadała pracownia SWECO. Elewację od strony ulicy Tamka zdobią detale architektoniczne: elementy piaskowca, gzymsy ozdobne z metalowymi elementami oraz odlewy klasycznych warszawskich balustrad balkonowych, znajdujące się w górnych partiach fasady. Dzięki oknom od podłogi do sufitu każdy z apartamentów jest dobrze doświetlony.

Dla komfortu mieszkańców, na dachu budynku urządzono ogród z bujną roślinnością przedzieloną ścieżkami spacerowymi. Z ogrodu rozpościera się widok na okoliczne parki, centrum Warszawy, most Poniatowskiego i most Świętokrzyski.

Mieszkania w inwestycji Tamka 29 są ponadto wyposażone w system inteligentnych rozwiązań dla domu. Dzięki temu mieszkańcy będą mogli zdalnie sterować swoimi urządzeniami domowymi, a także kontrolować zużycie prądu.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych