PARTNER PORTALU

Ronson zakończył prace konstrukcyjne na Moko

Nad osiedlem Ronson Development Moko na Mokotowie zawisła wiecha. Dwa budynki pierwszego etapu osiągnęły już zakładaną wysokość.

Autor: HouseMarket.pl 27 sierpnia 2015 10:56

Oddanie inwestycji do użytku planowane jest na II kwartał 2016 r.

– Budowa Moko idzie pełną parą. Po zawieszeniu wiechy, teraz większość prac będzie prowadzona wewnątrz budynku. Aktualnie instalowane są okna i stawiane ścianki działowe w mieszkaniach – mówi Andrzej Gutowski, dyrektor sprzedaży i marketingu Ronson Development. – Obecnie, w sprzedaży mamy dwa etapy inwestycji Moko. Mimo że do końca budowy zarówno pierwszego jak i drugiego etapu jest jeszcze trochę czasu, sprzedaliśmy już ponad połowę ze wszystkich mieszkań oferowanych w tym projekcie. Spotkał się on z bardzo dużym zainteresowaniem klientów – dodaje Andrzej Gutowski.

Osiedle Moko składa się z czterech budynków oferowanych w dwóch etapach. Łącznie powstanie 326 mieszkań (166 w ramach pierwszego etapu i 160 w drugim etapie) oraz 19 lokali usługowych. Generalnym wykonawcą obu etapów jest firma Hochtief Polska, a za projekt architektoniczny odpowiada pracownia Jems Architekci.

Osiedle będzie cechować wysoki standard wykończenia oraz funkcjonalność. Mieszkania będą posiadały drewniane okna, przestronne balkony, a lokale na ostatnich kondygnacjach tarasy o powierzchni nawet 126 mkw. Ponadto pomiędzy budynkami powstaje zielony dziedziniec z bogatą roślinnością. W ofercie znajduje się pełen przekrój rozkładów – od kawalerek po lokale 4-pokojowe. Ceny zaczynają się od 7 990 zł brutto za mkw.

Na osiedlu powstanie wyjątkowy klub rozrywki dla mieszkańców. W starannie zaaranżowanym przez Ronsona pomieszczeniu znajdzie się między innymi stół bilardowy, telewizor, konsola do gier, automaty do kawy i innych napojów. Ponadto, tuż obok osiedla, Ronson we współpracy z miastem buduje plac miejski o powierzchni ok. 1 800 mkw., który będzie przestrzenią publiczną, dostępną dla wszystkich. Wypełnią go doniczki z drzewami, ławki, ozdobna kostka brukowa oraz liczne trawniki. Planowane są również minifontanny tryskające z chodnika.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych