PARTNER PORTALU

Ronson zakończył realizację osiedla Sakura

Ronson otrzymał pozwolenie na użytkowanie czwartego etapu inwestycji Sakura na Mokotowie. Tym samym zakończył realizację swojego największego osiedla.

Autor: HouseMarket.pl 28 lipca 2015 11:01

Jeszcze w lipcu Ronson rozpocznie przekazywanie kluczy w inwestycji. W momencie otrzymania pozwolenia na użytkowanie czwartego etapu projektu sprzedanych było 85 lokali ze 114 zaplanowanych.

– Sakura to największe osiedle realizowane dotychczas przez Ronson Development. Projekt od początku wzbudzał ogromne zainteresowanie wśród kupujących ze względu na dobrą lokalizację oraz wysoką jakość materiałów wykończeniowych. Strzałem w dziesiątkę okazał się imponujący ogród japoński wyróżniający nasz projekt na tle konkurencji – mówi Andrzej Gutowski, dyrektor sprzedaży i marketingu. – Nadal chcemy się rozwijać na południu Warszawy. Obecnie realizujemy tam inwestycję Moko przy ulicy Magazynowej.

W najbliższy weekend 1-2 sierpnia w czasie dni otwartych klienci będą mogli z bliska obejrzeć skończone osiedle Sakura oraz dokładnie sprawdzić aktualną ofertę, która obejmuje 57 gotowych lokali na całym osiedlu o powierzchni od 46 do 91 mkw. Ich ceny zaczynają się od 6550 zł brutto za mkw.

Osiedle Sakura, zlokalizowane przy ul. Kłobuckiej na Mokotowie, składa się z czterech budynków, w których znajduje się łącznie 515 gotowych lokali. Mieszkania posiadają balkony, tarasy lub przeszklone werandy oraz duże drewniane okna, z których roztacza się piękny widok na pobliski tor wyścigów konnych.

Za projekt architektoniczny osiedla odpowiadała pracownia CK Architekci, a generalnym wykonawcą była firma Hochtief Polska.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych