PARTNER PORTALU

Ronson zmieni oblicze Białołęki

W połowie wakacji Ronson rozpocznie budowę największego w swojej historii osiedla – Miasto Moje przy ulicy Marywilskiej na Białołęce, gdzie docelowo powstanie ok. 1500 mieszkań.

Autor: HouseMarket.pl 22 czerwca 2016 12:31

Pierwsze dwa etapy zrealizuje Hochtief Polska. Miasto Moje będzie nowym samowystarczalnym miejscem na mapie Warszawy z pełną infrastrukturą zachęcającą do rozwijania relacji wśród mieszkańców poprzez wspólne spędzanie czasu.

- Przygotowując Miasto Moje, postawiliśmy na innowacyjne podejście. Osiedle powstanie na bazie analizy potrzeb mieszkańców Białołęki. W ramach nowej części miasta chcemy stworzyć inwestycję sprzyjająca budowaniu relacji. Zadanie to ma spełnić Pasaż Wisła - unikatowy pasaż miejski biegnący przez całe osiedle wypełniony różnorakimi benefitami. W ten sposób chcemy zmienić oblicze Białołęki – mówi Andrzej Gutowski, dyrektor sprzedaży i marketingu Ronson Development.

Wyróżnikiem osiedla Miasto Moje będzie Pasaż Wisła, w ramach którego powstaną specjalne zatoki: zabawy, kultury, aktywności i relaksu. W tych miejscach mieszkańcy będą mogli skorzystać m.in. z placów zabaw, boisk, osiedlowego amfiteatru, siłowni plenerowej oraz wypoczywać na specjalnie zaaranżowanych terenach zielonych.

Budowa pierwszego etapu projektu Miasto Moje rozpocznie się z początkiem sierpnia br., a jej zakończenie planowane jest na koniec 2017 r. W pierwszym etapie, który trafi do sprzedaży w lipcu, znajdą się 233 lokale o powierzchni od 28 mkw. do 100 mkw. Wszystkie mieszkania będą mieścić się w limitach programu Mieszkanie dla Młodych. Dobre połączenie z centrum Warszawy zapewni m.in. położony niedaleko osiedla przystanek kolejki miejskiej Warszawa Żerań.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych