PARTNER PORTALU

Roosh i Bingo: Aktywnie i rodzinnie od Inkomu

Na drugą połowę roku zaplanowano start dwóch nowych inwestycji. Przy ul. Chorwackiej na północy miasta powstanie 87 mieszkań w siedmiokondygnacyjnym budynku, a na przedmieściach - w Wilkszynie Inkom wybuduje osiedle szeregowych domów jednorodzinnych.

Autor: HouseMarket.pl 23 czerwca 2016 12:58

- Start budowy nowych inwestycji planujemy w najbliższych tygodniach. Przygotowujemy obecnie równolegle obie działki. Teraz trwa kompletowanie niezbędnych dokumentów - mówi Krzysztof Ziajka, prezes firmy Inkom. Wprowadzamy do sprzedaży nowe inwestycje. W ukończonych już projektach - pierwszy etap Nowego Portu i w Plus Parku na Leśnicy zostało po kilkanaście gotowych mieszkań. Naturalnie poszerzamy zatem ofertę - dodaje Krzysztof Ziajka.

Inwestycja Roosh powstanie w środku istniejącego i rozwiniętego osiedla Różanka, przy ul. Chorwackiej. Tuż obok znajduje się m.in. sklep Lidl i zespół szkół. Budynek będzie posiadał garaż podziemny, a na parterze przewidziano lokale usługowe. Przed budynkiem na parterze będzie także zielone patio dla mieszkańców, ze strefą rekreacyjną - ławki, antresola i nasadzenia. Dodatkowo na jednym z dachów zaplanowano zielony taras rekreacyjny dla mieszkańców.

Mieszkania rozlokowane będą od pierwszego do siódmego piętra. Z wyższych kondygnacji od strony południowej widoczna będzie panorama miasta. W inwestycji znaleźć można 86 mieszkań – od ok. 25 do 70 mkw., z balkonami, loggiami lub tarasem. Budynek będzie wyposażony w cichobieżną windę.

- Z uwagi na bliskość uczelni, m.in. kampusu przy ul. Koszarowej i możliwość wydzielenia osobnej kuchni w wielu mieszkaniach notujemy sporo kontaktów od inwestorów - wspomina Krzysztof Ziajka. Wokół inwestycji przebiega kilka linii MPK, a np. linią 15 można dojechać do centrum w 10-15 minut pokonując tylko pięć przystanków. Mieszkańcy na pewno korzystać będą z bliskości nadodrzańskich terenów zielonych z trasami biegowymi i rowerowymi. M.in. stąd inwestor zaczerpnął nazwę dla inwestycji: Roosh - „rusz się i bądź aktywny w mieście”.

Druga inwestycja powstaje w Wilkszynie, który od granic Wrocławia dzieli długa prosta i 600 -metrów od znaku do znaku droga. W tej podwrocławskiej, rozwijającej się w ostatnich latach miejscowości, Inkom wybuduje osiedle szeregowych domów jednorodzinnych - Bingo Home. Inwestycja powstanie w pobliżu istniejącego już osiedla, ok. 500-600 metrów od centrum Wilkszyna. Inkom planuje wybudować 27 domów z poddaszem i ogródkami. Przed budynkami każda rodzina będzie miała do dyspozycji dwa miejsca parkingowe.

W samym Wilkszynie w ostatnich latach powstał m.in. duży kompleks rekreacyjno-sportowy Orlik, do którego dojechać można w pięć minut rowerem. Malownicze sąsiedztwo dopełniają liczne lasy i tereny zielone - idealne na rodzinne wycieczki rowerowe. Do Wrocławia dotrzeć można w kilkanaście minut komunikacją publiczną. Ceny za segment zaczynają się od 360 tys. zł za ok. 102 mkw. z ogródkiem.

Dla pierwszych klientów Inkom przygotował specjalne promocje, m.in. możliwość zakupu w systemie 10/90 w Bingo, a dodatkowo w Rooshu także miejsce postojowe za 50 proc. jego ceny czy też promocyjne wykończenie pod klucz od 149 zł/mkw.

Nowe inwestycje ruszą jeszcze w te wakacje, a zakończenie budowy planowane jest odpowiednio na drugi kwartał 2018 roku dla inwestycji na Różance i na czwarty kwartał 2017 dla osiedla w Wilkszynie.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych