PARTNER PORTALU

Roosh z bonusami na start

Inkom uruchomił promocję swojej najnowszej inwestycji Roosh we Wrocławiu. Pierwsi klienci otrzymają jeden z trzech bonusów.

Autor: HouseMarket.pl 18 maja 2016 17:01

Deweloper oferuje pierwszym nabywcom mieszkań w inwestycji Roosh: promocyjny system płatności 10/90, promocyjne wykończenie pod klucz już od 149 zł za metr kwadratowy lub miejsce parkingowe w garażu 50 proc. taniej

Promocja jest ograniczona czasowo i nie dotyczy klientów zgłoszonych przez pośredników. Bonusy dostępne są wyłącznie dla klientów indywidualnych.

Roosh powstanie w środku zorganizowanego, rozwiniętego osiedla z pełną infrastrukturą – na wrocławskiej Różance przy ul. Chorwackiej. Obejmie 87 rozkładowych mieszkań z tarasem lub balkonem.

Ceny za metr kwadratowy zaczynają się od 5181 zł. Deweloper zapewnia, że do pewnego etapu budowy można wprowadzić zmiany w ścianach działowych. Oferuje również wykończenie lokalu w ramach programu Inkom InHome. Przy budynku zaplanowano zielone patio z antresolami i ławeczkami.

Atutem inwestycji jest jej lokalizacja. Jedynie około 100 metrów od planowanego osiedla mieści się szkoła podstawowa i gimnazjum. Przewidywany termin realizacji to pierwszy kwartał 2018 r.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych