PARTNER PORTALU

Rośnie Aleja Bukowa w Zalasewie

Na nowo powstającej Alei Bukowej praca wre. Budowa rozpoczęła się w sierpniu, a już stoją pierwsze piętra części budynków. Docelowo powstanie 37 domów szeregowych o powierzchniach 75 i 83,63 mkw. Projekt zostanie zakończony w pierwszym kwartale 2018 r.

Autor: HouseMarket.pl 22 listopada 2016 15:06

Planetbud kolejny raz postawił na szeregowce. – Jesteśmy deweloperem, który wyspecjalizował się w budownictwie domów szeregowych. Stawiamy na dogodne lokalizacje, funkcjonalnie zaprojektowane przestrzenie z dobrym zapleczem zarówno edukacyjnym, jak i usługowo-handlowym – podkreśla Weronika Potarzycka z biura sprzedaży Planetbud.

Jak zdradza inwestor przy ulicy Kórnickiej w Zalasewie powstanie 37 domów. Będą to lokale o metrażach 75 i 83,63 mkw., usytuowane na działkach o powierzchni od 109 do 227 mkw. Ich cena rozpoczyna się już od 330 tys. zł brutto. Przy każdym lokalu znajdą się dwa miejsca postojowe oraz własny ogródek.

Deweloper zadba o elementy małej architektury, a więc oświetlenie wykonanych dróg wewnętrznych oraz obudowę śmietników. Dodatkowo wzdłuż drogi dojazdowej do domów zostanie posadzona aleja buków, która upiększy osiedle. Ponadto zostanie ono utrzymane w konwencji zamkniętej, co zapewni przyszłym mieszkańcom bezpieczeństwo.

Duże zainteresowanie inwestycją przyczyniło się do rekordowej sprzedaży. Już prawie połowa mieszkań zniknęła z oferty. – Na taki stan rzeczy z pewnością ma wpływ MdM, w ramach którego dostępne są nasze domy. Staramy się dopasować ofertę dla każdej rodziny, jesteśmy elastyczni – dodaje Weronika Potarzycka. Warto zaznaczyć, że deweloper daje możliwość adaptacji poddasza. W ten sposób można zaaranżować większą liczbę pokoi.

Deweloper Planetbud Development z sukcesem kończy już budowę osiedla Wiosennego II, w ramach którego powstało 116 domów. W trakcie realizacji znajdują się osiedle Liliowe w Swarzędzu oraz osiedle Tulipanowe w Środzie Wielkopolskiej. Ponadto do oferty wprowadzono nową inwestycję – Aleję Wiśniową. Projekt obejmuje budowę 29 domów dwulokalowych o powierzchni 75, 84 i 103,6 mkw. Ich ceny rozpoczynają się od 345 tys. zł brutto.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych