PARTNER PORTALU

Rośnie konstrukcja budynku osiedla Przy Woronicza

Wykonano ponad 25 procent konstrukcji budynku osiedla Przy Woronicza. Deweloper udostępnił najnowsze zdjęcia z budowy. Zaprasza też na wirtualny spacer po okolicy i po dwupokojowym mieszkaniu.

Autor: HouseMarket.pl 30 grudnia 2015 09:07

Inwestycja Grupo Lar usytuowana jest u zbiegu ulic Woronicza i Racjonalizacji w Warszawie. Deweloper zaprasza na wirtualny spacer tu.

Tworzy ją jeden budynek o dwóch wysokościach: siedem i osiem pięter. Pomieści 76 mieszkań o powierzchni od 34 do 63 mkw. Ceny zaczynają się od 8,3 tys. zł za metr kwadratowy. Będą to przede wszystkim nieduże lokale – dwupokojowe i trzypokojowe. Deweloper zaprasza na wirtualny spacer po mieszkaniu dwupokojowym tu.

Każdy z nich wyposażono w spory balkon, niektóre nawet 11-metrowy. W podziemnej części zaplanowano parking – z tego poziomu dojedzie na każde piętro winda. Budynek będzie miał zapewnioną ochronę i monitoring. Na dziedzińcu pojawi się sporo zieleni oraz plac zabaw. Termin zakończenia prac i oddania mieszkań do użytku planowany jest na koniec października 2016 roku. Mieszkania będą oddawane w stanie deweloperskim.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

SŁOWA KLUCZOWE

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych