PARTNER PORTALU

Rośnie osiedle Dominopark w Zielonej Górze

Z końcem września inwestycja przy ul. Obywatelskiej w Zielonej Górze wzbogaciła się o kolejny budynek. Łącznie powstało 69 mieszkań o różnorodnym metrażu. Jednak to nie koniec prac na osiedlu Dominopark...

Autor: Housemarket.pl 13 października 2015 13:11

Inwestycja przy ul. Obywatelskiej powstaje już od 2009 roku. Dotychczas powstało 7 budynków. Z końcem września oddany został kolejny. Tym samym osiedle wzbogaciło się o 69 lokali o metrażach od 46 do 114 mkw. Jak deklaruje deweloper, ceny nie przekroczą 4000 zł. Mieszkania, zależnie od kondygnacji, będzie można zakupić w kwotach wahających się od 3700 do 3950 zł.

Budynek oddany z końcem września to jednak nie koniec prac na osiedlu Dominopark przy ul. Obywatelskiej. Już w przyszłym roku osiedle powiększy się o dwa następne budynki.

– Oddanie następnej część inwestycji planujemy na czerwiec 2016 r. Tym samym osiedle zostanie przez nas ukończone – mówi Izabela Woźnica-Letka z zielonogórskiego biura sprzedaży Ekonbud-Fadom. Łącznie, dwa nowe budynki pomieszczą 79 mieszkań. Metraże wyniosą od 46 do 114 mkw.

To nie koniec planów firmy Ekonbud-Fadom na zielonogórskim rynku. Rozbudowuje się osiedle Aquarium przy ul. Emilii Plater. Docelowo inwestycja ma zostać ukończona z w lipcu 2017 r. Osiedle Aquarium powiększy się o 236 mieszkań. Metraże mieszkań będą wahały się między 43 a 90 mkw. Kolejna inwestycja powstaje przy ul. Staszica. Osiedle Polan Apartamenty to łącznie 241 nowych mieszkań, które powstaną do końca września 2016 r. Powierzchnie lokali będą wahały się pomiędzy 33 a 113 mkw. Zarówno na osiedlu Aquarium, jak i Polan Apartamenty cena za mkw. nie przekroczy 4000 zł.

Większość mieszkań dostępnych jest w ramach rządowego programu Mieszkanie dla Młodych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych