PARTNER PORTALU

Rośnie sieć akademików Student Depot

Łódzki dom studencki Salsa dołącza do sieci akademików Student Depot należącej do Griffin Real Estate.

Autor: Housemarket.pl 29 września 2015 12:15

Dom studencki Salsa dołączył do portfolio Griffin Real Estate po sukcesie poznańskiego Centrum Akademickiego Polonez.

28 września został otwarty nowy, długo wyczekiwany w Łodzi, akademik Salsa. Obiekt zlokalizowany przy ulicy Wigury 7B, oferuje studentom łatwy i wygodny dostęp do miejskich uczelni, a także do najważniejszych lokalizacji w mieście. W niedalekiej odległości od budynku, umiejscowionych jest 8 placówek akademickich m.in. Ośrodek Szkolenia Lotniczego, Wydział Biologii i Ochrony Środowiska, Wydział Filozoficzno-Historyczny i Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny. 

Do dyspozycji studentów oddany został nowoczesny, 5-piętrowy budynek z 267 pokojami posiadającymi aneksy kuchenne i łazienki, a także w pełni wyposażona siłownia i strzeżony parking. Na terenie całego budynku dostępne jest bezpłatne WI-FI.

Salsa to odpowiedź na zapotrzebowanie studentów na prywatne akademiki o podwyższonym standardzie. Akademik ma nie tylko służyć integracji międzystudenckiej, ale też dawać możliwość wspólnej pracy nad projektami  i ułatwiać czynny udział w życiu studenckim.

- Udostępniając szeroki wachlarz usług i możliwość nauki w ciszy i spokoju liczymy na to, że akademik Salsa będzie dla studentów miejscem, do którego chętnie będą wracać. Powodzenie Centrum Akademickiego Polonez potwierdziło, że w Polsce jest zapotrzebowanie na inwestycje typu „student housing”. Widząc potencjał jaki gwarantują łódzkie uczelnie, jesteśmy spokojni o sukces Salsy -  komentuje Leszek Maciusowicz z Griffin Real Estate.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych