PARTNER PORTALU

Rozpoczęcie rezerwacji w Koncertowej Dolinie

Dom Lublin rozpoczyna rezerwację mieszkań w kolejnym budynku Koncertowej Doliny. To jedno z pierwszych w Polsce osiedli mieszkaniowych o parametrach energooszczędnych.

Autor: HouseMarket.pl 14 grudnia 2015 11:30

Osiedle położone będzie przy ulicy Koncertowej w Lublinie. Charakteryzuje się niską, willową zabudową. Dwupiętrowe budynki wyposażone są  w windy i parking podziemny z rowerowniami.

Deweloper zastosował najwyższej klasy materiały izolacyjne, okna pasywne i wentylację z rekuperacją. Pozwoli to na zmniejszenie zużycia energii cieplnej prawie trzykrotnie w porównaniu do obowiązujących norm. W połączeniu z zastosowaniem odnawialnych źródeł energii mieszkania będą pochłaniały bardzo mało energii cieplnej. Klimatyzacja podniesie komfort mieszkania.

Osiedle będzie miało boisko wielofunkcyjne z kortem tenisowym, boisko trawiaste, plac zabaw, urządzenia siłowni zewnętrznej oraz aleję spacerową biegnącą dnem doliny o ciekawym ukształtowaniu terenu w otoczeniu zieleni.

Na osiedlu będą miejsca postojowe dla samochodów, motocykli i rowerów na zewnątrz oraz w garażach podziemnych. W ofercie są mieszkania o powierzchni od 37,33 mkw. do 93,80 mkw. z możliwością łączenia lokali w większe.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych