PARTNER PORTALU

Rozpoczęła się budowa kolejnego etapu Czterech Oceanów

W maju br. rozpoczęła się realizacja III etapu osiedla Cztery Oceany na gdańskim Przymorzu. Obecnie powstaje trzeci budynek mieszkaniowo-usługowy Spokojny, w którym znajdą się 193 mieszkania. Ukończenie budowy planowane jest na pierwszy kwartał 2017 r. Generalnym wykonawcą, podobnie jak przy poprzednich etapach, jest CFE Polska, spółka córka belgijskiej Grupy CFE.

Autor: Housemarket.pl 08 czerwca 2015 12:17

Cztery Oceany to kompleks wysokich budynków powstający w gdańskiej dzielnicy Przymorze. Każdy z budynków reprezentuje inny ocean - Atlantycki, Indyjski, Spokojny i Południowy. Przykładem jest hol wejściowy, który w każdym z budynków nawiązuje do palety barw poszczególnych oceanów.

W ramach III etapu inwestycji Cztery Oceany powstaje budynek o nazwie "Spokojny", z jedną kondygnacją podziemną i osiemnastoma kondygnacjami naziemnymi. Do użytku zostaną oddane 193 mieszkania 1-,2- i 3-pokojowe o metrażu od 29 mkw. do 67 mkw. (łącznie 9380,23 mkw.) oraz lokale usługowe o łącznej powierzchni 403 mkw. Wszystkie lokale mieszkaniowe posiadają balkony, a do dyspozycji mieszkańców oddany zostanie taras widokowy na dachu budynku.

W budynku znajdą się takie udogodnienia jak recepcja, a nad bezpieczeństwem mieszkańców czuwać będzie ochrona. Zakończenie budowy planowane jest na pierwszy kwartał 2017 r.

Kompleks mieszkaniowo-usługowy Cztery Oceany położony jest na Przymorzu – w dzielnicy znajdującej się w samym sercu aglomeracji. W bliskim sąsiedztwie osiedla znajdują się centra handlowe, szkoły i ośrodki zdrowia. 

Inwestycja realizowana jest przez belgijskiego dewelopera BPI. Wykonawcą III etapu gdańskiego osiedla jest firma CFE Polska, generalny wykonawca poprzednich etapów. Autorem projektu jest Pomorskie Biuro Projektowe GEL & Conix Architects. Całość inwestycji ma zostać oddana do użytku do końca 2018 r.

Podobał się artykuł? Podziel się!

SŁOWA KLUCZOWE

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych