PARTNER PORTALU

Rozpoczęto przedsprzedaż mieszkań osiedla Panoramika

Ronson Development rozpoczął przedsprzedaż mieszkań w ramach czwartego etapu osiedla Panoramika. Łącznie do oferty trafi kolejnych 111 mieszkań.

Autor: HouseMarket.pl 17 listopada 2017 14:09

Szczecin to coraz atrakcyjniejszy rynek. W pierwszych trzech etapach Panoramiki sprzedano już ponad 85 proc. mieszkań, a w przyszłym roku Ronson planuje uruchomić tam kolejną, zupełnie nową inwestycję.

– Szczecin staje się dla nas coraz ważniejszym rynkiem. Jeszcze 3-4 lata temu zakładaliśmy tam roczną sprzedaż na poziomie około 30-40 lokali, natomiast w tym roku sprzedaliśmy w Panoramice już 89 mieszkań, a rok się jeszcze nie zakończył. Ten sukces sprzedażowy zachęca nas do kolejnych inwestycji w tym mieście. W przyszłym roku planujemy uruchomić w Szczecinie zupełnie nowy projekt – mówi Andrzej Gutowski, dyrektor ds. sprzedaży i  marketingu Ronson Development.

W czwartym etapie osiedla do oferty trafi łącznie 111 mieszkań. Na klientów czeka szeroki wybór mieszkań jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowych w metrażach od 31 mkw. do 100 mkw. Ceny zaczynają się od 4,977 tys. zł za mkw. Najtańsze, jednopokojowe można nabyć już za 166 tys. zł.

Docelowo w ramach Panoramiki powstanie łącznie około 500 mieszkań. Inwestycja została podzielona na sześć etapów. Pierwsze dwa są już gotowe, natomiast zakończenie budowy trzeciego planowane jest jeszcze w tym roku. Ronson sprzedał już ponad 85 proc. spośród 319 mieszkań zaoferowanych w ramach pierwszych trzech etapów szczecińskiego osiedla.

Generalnym wykonawcą inwestycji jest Mostostal Warszawa, z którym Ronson niedawno zawarł umowę na realizację IV i V etapu.

Osiedle Panoramika położone jest na szczecińskim Warszewie, w dzielnicy dobrze skomunikowanej z centrum miasta. W okolicy znajdują się placówki edukacyjne, sklepy, trasy biegowe i rowerowe. Zaledwie 10 minut od inwestycji znajduje się znane wszystkim szczecinianom Jezioro Głębokie, które w sezonie letnim jest miejskim kąpieliskiem, a także Park Kasprowicza, ogród różany – tzw. Różanka, czy Lasek Arkoński. Panoramika powstaje na terenie, który jest nachylony w kierunku południowym. Takie położenie projektu sprawia, że roztacza się z niego wyjątkowy widok na szczecińską panoramę.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych