PARTNER PORTALU

Rusza budowa apartamentów Vista

Vista to jeden z najnowszych projektów mieszkaniowych firmy Okam Capital. Zakończył się etap przygotowawczy inwestycji i ruszyły place budowlane.

Autor: HouseMarket.pl 16 grudnia 2015 09:26

Vista powstanie w zachodniej części Służewca Przemysłowego na warszawskim Mokotowie. Jest to jedna z bardziej atrakcyjnych lokalizacji pod kątem projektów mieszkaniowych. Generalnym wykonawcą jest Unibep, który zakończył etap przygotowawczy i w ostatnich dniach otrzymał zlecenie rozpoczęcia prac budowlanych.

Inwestor podpisał umowę na finansowanie inwestycji z bankiem PKO BP. Pozwoli to przekształcić umowy rezerwacyjne, które zostały podpisane w procesie przedsprzedaży w umowy deweloperskie.

- Osiągnęliśmy wysoki, zamierzony przez nas poziom rezerwacji przedsprzedażowej – mówi Michał Skwarek, dyrektor sprzedaży i marketingu Okam Capital.

Mokotowska Vista to ponad 170 tys. mkw. powierzchni użytkowej mieszkalnej w czterech 12-piętrowych budynkach oraz 292 miejsca postojowe w podziemnym garażu. Zakończenie budowy przewidywane jest na IV kwartał 2017 roku.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych