PARTNER PORTALU

Rusza budowa drugiego etapu Osiedla Ogrody

Już za kilkanaście dni ruszy budowa kolejnego budynku osiedla Nowe Ogrody. W drugim etapie inwestycji Proxin Ogrody powstanie 85 mieszkań o powierzchni od 26 do 93 mkw.

Autor: Housemarket.pl 17 kwietnia 2015 11:24

Osiedle Nowe Ogrody jest położone pomiędzy Osiedlem Lotników Wielkopolskich a Osiedlem Lotnictwa Polskiego, przy ulicy Janusza Meissnera 2 w poznańskiej dzielnicy Jeżyce. Projekt będzie realizowany w czterech etapach.

Pierwszy etap inwestycji Nowe Ogrody składa się z 73 lokali mieszkalnych o metrażach od 25 do 103 mkw. oraz pasażu handlowego z siedmioma lokalami usługowymi. W ramach drugiego budynku zostanie wybudowanych 85 mieszkań o powierzchni od 26 do 93 mkw. W ofercie mieszkań znajdą się mieszkanie 1-, 2-, 3-, 4- i 5-pokojowe. Mieszkania są jednopoziomowe, posiadają wydzieloną część sypialną i dzienną, balkony lub tarasy, a na parterze ogródki. Ceny za mkw. mieszkania zaczynają się od ok. 6.2 tys. zł.

– W przyszłym tygodniu teren budowy II etapu osiedla Nowe Ogrody przejmuje generalny wykonawca. Przygotuje zaplecze budowy, która ruszy w końcem kwietnia – mówi Marlena Zapalska, przedstawiciel spółki Proxin Ogrody.

Ukończenie drugiego etapu budowy przewidywany jest na IV kw. 2016 r. Etap trzeci zostanie ukończony w IV kw. 2018 roku,  poprzedzony on będzie realizacją IV etapu z terminem oddania na 2017 r. Osiedle Nowe Ogrody po zakończeniu trzeciego etapu inwestycji będzie posiadało wewnętrzny dziedziniec.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych