PARTNER PORTALU

Rusza budowa Rezydencji Chrobrego

Yareal i RD bud nawiązały współpracę przy budowie zlokalizowanej w Starych Włochach Rezydencji Chrobrego. W trzypiętrowym budynku zamieszkają 84 rodziny.

Autor: housemarket.pl 10 stycznia 2018 12:04

Rezydencja Chrobrego zostanie wybudowana wśród domów jednorodzinnych i kameralnych kamienic przez firmę RD bud, która wznosiła dla Yareal prestiżowe i nowoczesne budynki oraz kompleksy biurowe. Po wieloletniej, udanej współpracy, obie firmy rozszerzają wspólną realizację projektów o inwestycję mieszkaniową, której specyfika wymaga wielkiego doświadczenia generalnego wykonawcy. Projekt budynku przy ul Chrobrego w Starych Włochach będzie miał modernistyczny, willowy charakter i zostanie wkomponowany w zielone otoczenie, dzięki czemu harmonijnie wpasuje się w charakter i tradycję dzielnicy.

- Zielone okolice Rezydencji Chrobrego przyciągają do Starych Włoch zarówno klientów poszukujących funkcjonalnych mieszkań w podwyższonym standardzie, jak i zainteresowanych luksusowymi apartamentami. Nasza inwestycja to dobrze dopasowana do otoczenia architektura budynku, jasne pomieszczenia, dogodne położenie i dojazd, a także rozbudowana infrastruktura społeczna tej części miasta. Wybraliśmy na generalnego wykonawcę RD bud, czyli sprawdzonego partnera, z którym realizowaliśmy już 5 inwestycji biurowych - wyjaśnia prezes Yareal Polska, Eric Dapoigny

84 mieszkania powstające w Rezydencji Chrobrego będą oferowały od 1 do 4 pokoi oraz metraże od 30 do 105 mkw. Do każdego z mieszkań na parterze będą przynależały prywatne ogródki, o powierzchni nawet do ok. 250 mkw. Budowa będzie na bieżąco nadzorowana przez zewnętrznego audytora, weryfikującego realizację wymagań związanych z przewidzianym dla Rezydencji Chrobrego certyfikatem zrównoważonego budownictwa BREEAM. Wszystkie mieszkania zostaną dodatkowo wyposażone w pakiet systemu smart home, poprawiający energooszczędność i pozwalający na bieżący monitoring stanu bezpieczeństwa. Rozwiązania zarządzania domem dostarczane przez firmę Fibaro pozwolą też - za pomocą smartfonu i komputera - na zdalną kontrolę prawidłowości funkcjonowania domowych instalacji i urządzeń.

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych