PARTNER PORTALU

Rusza drugi etap osiedla Bernadowo Park

Budowa inwestycji Bernadowo Park wchodzi w kolejny etap realizacji prac. J.W. Construction rozpoczyna prace przy budowie drugiego etapu osiedla w Gdyni, w ramach którego powstanie 236 mieszkań o powierzchni rozpoczynającej się od 33 mkw. do 120 mkw.

Autor: HouseMarket.pl 31 marca 2016 14:15

Przewidywany termin zakończenia prac budowlanych to czwarty kwartał 2017 roku. Budowa pierwszego etapu na 196 mieszkań jeszcze trwa. Na przekazanie lokali deweloper ma czas do końca 2016 r.

- Ze względu na duże zainteresowanie nabyciem nieruchomości na osiedlu Bernadowo Park w Gdyni w pierwszym etapie inwestycji, podjęliśmy decyzję o tym, aby rozpocząć sprzedaż mieszkań drugiego etapu już w kwietniu – mówi Małgorzata Ostrowska, członek zarządu oraz dyrektor marketingu i sprzedaży w J.W. Construction Holding.

Na osiedlu warto zwrócić uwagę na trzymetrowe mieszkania o wysokim nasłonecznieniu, znajdujące się na ostatnim piętrze inwestycji.

Nadmorskie osiedle Bernadowo Park powstaje u zbiegu ulic: Parkowej i Leśnej. Docelowo obejmie 432 lokale. Największym atutem inwestycji realizowanej przez spółkę jest atrakcyjna lokalizacja osiedla w naturalnym otoczeniu Parku Krajobrazowego, a jednocześnie bliskość głównych arterii komunikacyjnych, które zapewnią mieszkańcom szybki dojazd do centrum Gdyni oraz pozostałych miast w Trójmieście.

Mieszkańcy osiedla Bernadowo Park będą mieli do dyspozycji znajdujące się w pobliżu placówki edukacyjne, kompleksy sportowe oraz galerię handlową Riviera. To także doskonałe miejsce dla osób poszukujących atrakcji turystycznych – w wolnych chwilach będą mogli wybrać się na molo w Orłowie czy do stadniny koni.

Ponadto osiedle wyróżniać będzie rozległy teren rekreacyjny, należący do inwestycji - dla wygody przyszłych mieszkańców na osiedlu zaplanowano bowiem park, obejmujący siłownię zewnętrzną, boisko do gry w piłkę czy ścieżki spacerowe, a nawet strumyk.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych