PARTNER PORTALU

Rusza komercjalizacja inwestycji Funduszu Mieszkań na Wynajem

Inwestycja Funduszu Mieszkań na Wynajem w Warszawie, przy ul. Samochodowej, uzyskała pozwolenie na użytkowanie. Fundamental Group jest generalnym wykonawcą budynku.

Autor: HouseMarket.pl 07 lutego 2017 11:03

W inwestycji realizowanej na warszawskim Mokotowie zakończono prace wykonawcze stanu deweloperskiego. Przy ul. Domaniewskiej, róg Samochodowej, powstał nowoczesny budynek z 97 lokalami mieszkalnymi, 19 biurowymi, trzema usługowymi oraz dwupoziomowym parkingiem podziemnym z 133 miejscami postojowymi. W budynku znajdzie się osiem mieszkań jednopokojowych, 61 dwupokojowych, 26 trzypokojowych oraz dwa czteropokojowe. Struktura lokali odpowiada na zapotrzebowanie rynku najmu na warszawskim Mokotowie.

- Jesteśmy dumni z tego, że zakończyliśmy wszystkie etapy realizacji stanu deweloperskiego na miesiąc przed planowanym harmonogramem. Obecnie trwają prace wykończeniowe lokali pod klucz– komentuje Sławomir Tyburski, dyrektor ds. budownictwa Fundamental Goup.

- Ruszył już proces komercjalizacji lokali usługowych w inwestycji. Właśnie negocjujemy umowy z operatorem spożywczym i restauracyjnym. Mieszkania zaczniemy wprowadzać do oferty w drugim kwartale 2017 r. – powiedział  Tomasz Siwak z Funduszu Mieszkań na Wynajem.

Głównym atutem inwestycji jest lokalizacja – budynek usytuowany jest w sercu Mokotowa, w bliskim sąsiedztwie Galerii Mokotów, Pola Mokotowskiego oraz stacji metra: Wierzbno i Wilanowska. Oferta to optymalna propozycja dla osób pracujących w pobliskich biurowcach.

Dodatkową zaletą inwestycji na Samochodowej, zwłaszcza dla osób często podróżujących, jest jej  umiejscowienie w pobliżu wyjazdu z miasta, przy jego południowej obwodnicy, a także bliskość portu lotniczego. Budowa inwestycji przy ulicy Samochodowej 2 ruszyła w lipcu 2015 r. Planowany termin jej zakończenia pod klucz z meblami przewidziany jest na drugi kwartał 2017 r.

Osoby podpisujące umowę z Funduszem mogą liczyć na jedyny obecnie na rynku pełny pakiet dla najemcy obejmujący wyposażenie mieszkania pod klucz wraz z meblami i sprzętem AGD w kuchniach i łazienkach oraz wsparcie zarządcy budynku w sytuacjach awaryjnych. Umowa może być zawarta nawet na cztery lata z możliwością przedłużenia. Fundusz Mieszkań na Wynajem, jako najemca instytucjonalny, gwarantuje stabilność i bezpieczeństwo podpisywanych umów najmu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych