PARTNER PORTALU

Rusza konkurs Housemarket Silesia Awards 2018

Budowane pod potrzeby klientów, funkcjonalne, wybudowane z materiałów wysokiej jakości oraz wpisujące się w otoczenie – takie projekty chcemy nagrodzić w konkursie Housemarket Silesia Awards 2018, organizowanego przez Grupę PTWP, wydawcę portalu Housemarket.pl. Rusza III edycja plebiscytu - wydarzenia towarzyszącego konferencji Housemarket Forum Silesia 2018 oraz Housemarket Silesia Expo (15-18 lutego 2018 r.
, MCK w Katowicach).

Autor: HouseMarket.pl 13 listopada 2017 09:00

Konkurs będzie towarzyszyć konferencji Housemarket Forum Silesia 2018 oraz eventowi 4 Design Days zaplanowanemu w dniach 15-18 lutego 2018 roku w MCK i Spodku w Katowicach.

Nagrodzimy projekty mieszkaniowe, które zostały zrealizowane na Śląsku do końca 2017 roku. Lista nominowanych inwestycji powstanie na podstawie zgłoszeń od Czytelników portalu Housemarket.pl.

Nagrodzimy w kategoriach:

• Deweloper


• Osiedle mieszkaniowe

• Domy jednorodzinne

• Lofty i apartamenty

• Osiedle przyjazne rodzinie

• Zielone osiedle

• Architektura

Zwycięzcy zostaną wyłonieni w poszczególnych kategoriach po podliczeniu głosów Czytelników portalu Housemarket.pl.

Aby wziąć udział w konkursie, należy przesłać zgłoszenie wypełniając formularz on-line oraz wysłać materiał zdjęciowy na adres: nagrody@housemarket.pl do 15 grudnia 2017 roku. 

III edycja plebiscytu Housemarket Silesia Awards 2018 to wydarzenie towarzyszące konferencji Housemarket Forum Silesia 2018 (15-16 lutego 2018 r.
, MCK w Katowicach). Wezmą w niej udział najwięksi deweloperzy z regionu, włodarze miast, instytucje finansowe, przedstawiciele funduszy inwestujących w mieszkania na wynajem oraz architekci.

Wstępny zakres tematyczny:- Przyszłość pod znakiem wielkich projektów – sektor mieszkaniowy na Śląsku korzysta na koniunkturze. Jak inwestować, by odnieść sukces.
- „Genius loci” jest w cenie. Gdzie go szukać na Śląsku i jak wskrzeszać?
- Mieszkanie Plus na Śląsku – na plus czy minus? Perspektywa dewelopera 
- Mieszkaniówka kusi inwestorów. Recepta na biznes na wynajem
- Od wielkiej płyty, przez mieszkaniowe getta, po ikony architektury. Jak mieszkają Polacy?

Housemarket Silesia Expo to targi mieszkań, apartamentów, domów i nieruchomości. Wydarzenie towarzyszące imprezie 4 Design Days (15-18 lutego 2018 roku, MCK w Katowicach),

Oferty najnowszych inwestycji mieszkaniowych na Śląsku – mieszkań, apartamentów, domów i gruntów. Nowo wybudowane, jak i w zrewitalizowanych obiektach. Ceny nieruchomości i porady dotyczące finansowania zakupu. Rozmowy z architektami i projektantami – na to mogą liczyć goście Housemarket Expo 2018. Wszystko w atmosferze dobrej architektury i designu, w trakcie imprezy 4 Design Days i wystawy designerskich produktów do wyposażenia wnętrz. Całość w niebanalnym i wielokrotnie nagradzanym miejscu – Międzynarodowym Centrum Kongresowym i legendarnym Spodku w Katowicach.

Dla mieszkańców Śląska Housemarket Expo 2018 to niepowtarzalna okazja do zapoznania się z ofertą deweloperów, porównania cen, porozmawiania z architektami i projektantami czy zaplanowania wyposażenia do wymarzonego „M”.

Dla deweloperów Housemarket Expo 2018 to świetne miejsce, by dotrzeć z ofertą do ponad 20 tys. osób – mieszkańców Śląska, którzy planują zakup mieszkania oraz którym zależy na życiu w otoczeniu dobrej architektury i designu.

 

Więcej informacji na www.4dd.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych