PARTNER PORTALU

Rusza Saperska 30 w Poznaniu. Jest generalny wykonawca

Okre Development wybrał generalnego wykonawcę dla osiedla Saperska 30. Aldesa Construcciones Polska odpowiada za budowę kolejnej inwestycji belgijskiego dewelopera w Poznaniu. Zlokalizowany na szczycie skarpy Błonia Wildeckie projekt zakłada realizację 126 mieszkań.

Autor: housemarket.pl 19 października 2017 12:29

Saperska 30 to dwa budynki o wysokości od trzech do sześciu kondygnacji, mieszczące łącznie
126 mieszkań, z wygodnym podziemnym garażem na 191 miejsc postojowych. Całkowita powierzchnia inwestycji wynosi 15 679,17 mkw, a łączna kubatura to 49 627,93 metrów sześciennych. Z końcem października inwestor przekaże plac budowy wykonawcy, planowany termin zakończenia prac to czerwiec 2019 roku.

Saperska 30 będzie kolejną inwestycją realizowaną przez firmę Aldesa w Poznaniu, obok biurowca Za Bramką przy Placu Kolegiackim oraz budynku Collegium Historium UAM na terenie Kampusu Morasko.

- Trwałe skojarzenie marki Okre z przedsięwzięciami charakteryzującymi się najwyższą jakością to nasz najwyższy priorytet. Zapraszamy do współpracy uznane pracownie architektoniczne i dobrych wykonawców. Zdecydowaliśmy się powierzyć wykonanie Saperskiej 30 firmie Aldesa z uwagi na jej międzynarodowe doświadczenie. Wierzymy, że Aldesa spełni nasze wysokie wymagania wobec jakości i terminowości wykonywanych prac – mówi Małgorzata Deiksler, dyrektor poznańskiego oddziału Okre Development.

Grupa Aldesa powstała w 1969 roku w Madrycie. Jest jedną z dziesięciu największych firm budowlanych w Hiszpanii, posiada rozbudowaną sieć oddziałów i biur w Europie, Ameryce Północnej i Południowej oraz Azji. W Polsce firma działa na terenie całego kraju jako generalny wykonawca obiektów w sektorze przemysłowym, energii odnawialnej, budownictwie kubaturowym oraz infrastrukturze drogowej.

W przygotowaniu są kolejne projekty mieszkaniowe w Poznaniu, Wrocławiu i Warszawie. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych