PARTNER PORTALU

Rusza sprzedaż Atal Marina Apartamenty III

Można już nabywać mieszkania w trzecim etapie inwestycji Atal Marina Apartamenty. Osiedle znajduje się przy ulicy Krzyżówki, tuż obok Kanału Żerańskiego, w zacisznej części Białołęki.

Autor: HouseMarket.pl 20 kwietnia 2016 16:06

Do sprzedaży trafiły właśnie 254 mieszkania i 14 lokali usługowych. Cena mkw. wynosi 6 100 zł brutto, a za apartamenty na najwyższych kondygnacjach 6 500 zł brutto.

Pierwszy etap został już zakończony, a wszystkie mieszkania znalazły właścicieli. Prace budowlane trwają w drugim etapie inwestycji – sprzedanych lub zarezerwowanych jest już 148 z 244 lokali w trzech budynkach. W obiektach będzie łącznie 319 miejsc parkingowych.

Architekci uwzględnili także potrzeby rowerzystów i motocyklistów, tworząc dla nich odrębne stanowiska. Ponadto, dla wygody przyszłych mieszkańców, w kompleksie znajdzie się 25 lokali handlowo - usługowych, a ich klienci będą mogli skorzystać z dodatkowych miejsc postojowych.

Atal Marina Apartamenty III powstanie w bezpośrednim sąsiedztwie drugiego etapu osiedla. Składać się będzie z trzech budynków o sześciu i siedmiu kondygnacjach, w których znajdą się 254 mieszkania. Przyszli lokatorzy będą mogli wybierać spośród szerokiego wachlarza metraży – od kawalerek o powierzchni 33,39 mkw. aż do stumetrowych czteropokojowych apartamentów.

Niektóre z nich będą dwupoziomowe. Do każdego z lokali przynależeć będzie balkon lub taras, a do mieszkań na parterze – prywatny przydomowy ogródek.

W garażu podziemnym oraz na terenie osiedla znajdzie się łącznie 337 miejsc parkingowych dla samochodów, a także 68 dla motocykli. W kompleksie zaprojektowano również 14 lokali handlowo - usługowych o metrażach od 29,43 do 61,67 mkw.

Atal Marina Apartamenty III będzie charakteryzowała się nowoczesnym stylem. Szare ściany elewacji komponować się będą z posadzkami tarasów w kolorze drewna. Lekkości obiektom nadadzą balustrady malowane proszkowo w ciemnoszarej tonacji.

Przestrzeń na terenie osiedla zostanie zaaranżowana na zielone dziedzińce, powstanie tam nowoczesny plac zabaw. Wszystkie budynki zostaną wyposażone w cichobieżne windy. Inwestycja zostanie w pełni dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Kompleks mieszkaniowy Atal Marina Apartamenty powstaje w rozwijającej się i dobrze skomunikowanej części Białołęki. Można stąd wygodnie dojechać samochodem do Mostu Północnego, a autobusami z ulicy Modlińskiej dotrzeć do Żoliborza, Śródmieścia i innych dzielnic Warszawy.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych