PARTNER PORTALU

Ruszy kolejny etap Lawendowych Wzgórz

Grupa Robyg otrzymała pozwolenie na budowę 70 lokali mieszkalnych wraz z infrastrukturą w ramach obiektu C15/1 osiedla Lawendowe Wzgórza w Gdańsku.

Autor: HouseMarket.pl 14 lipca 2016 11:04

Cały projekt zakłada wybudowanie łącznie ok. 3500 mieszkań o powierzchni ok. 2.874 mkw. Planowane rozpoczęcie prac budowlanych to trzeci kwartał 2016 roku, natomiast ukończenie inwestycji spodziewane jest w czwartym kwartale 2017 roku.

- Projekty grupy planowane są jako integralne części miast, dobrze skomunikowane z kluczowymi punktami metropolii. Posiadają także liczne lokale usługowe i bogate zaplecze infrastrukturalne. W związku z tym osiedla Robyg cieszą się niesłabnącą popularnością. Dowodem jest rekordowa liczba zakontraktowanych przez spółkę lokali w pierwszym półroczu 2016 r. Grupa Robyg osiągnęła w tym okresie wynik 1375 sprzedanych mieszkań, natomiast kontraktacja spółki w całym 2016 roku planowana jest na poziomie ponad 2600 lokali – powiedział Oscar Kazanelson, przewodniczący rady nadzorczej Robyga.

Osiedle Lawendowe Wzgórza charakteryzuje się niską zabudową oraz eleganckim designem. Ponadto posiada strefę fitness i strefę barbecue. W trosce o wygodę mieszkańców powstał również pawilon handlowo-usługowy, bankomat, przedszkole i żłobek oraz place zabaw.

Ponadto całe osiedle Lawendowe Wzgórza budowane jest w technologii Smart. Poszczególne moduły pozwalają na zdalne sterowanie sprzętami znajdującymi się w mieszkaniu. Wykorzystanie tak zaawansowanej technologii gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa, a także wyjątkową wygodę mieszkania.

Kolejnym atutem Lawendowych Wzgórz jest doskonałe położenie osiedla — w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańsk-Jasień, które gwarantuje mieszkańcom szybki dojazd do centrum miasta (6 km) i Trójmiejskiej Obwodnicy (3 min). Co więcej, planowana budowa linii tramwajowej z przystankiem przy osiedlu oraz budowa ulicy Nowej Bulońskiej w bezpośrednim sąsiedztwie osiedla, wpłyną na wygodę mieszkańców oraz na rozwój tej części miasta.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych