PARTNER PORTALU

Ruszył trzeci etap budowy osiedla Alpha Park w Ursusie

RED Real Estate Development rozpoczął kolejny etap budowy osiedla Alpha Park. W ramach inwestycji powstanie 90 mieszkań o powierzchni od 31 do 106 mkw.

Autor: housemarket.pl 17 marca 2015 14:19

Osiedle Alpha Park zlokalizowane jest w rejonie ulic Skoroszewskiej i Starodęby w Warszawie. W trzech budynkach powstanie 180 mieszkań, a pierwsze z nich zostaną oddane do użytku w I kwartale 2016 roku. Osiedle jest zamknięte, monitorowane i chronione. Mieszkania posiadają duże balkony lub tarasy. Do dyspozycji jest podziemny parking, wspólne patia oraz place zabaw. Nowy etap zostanie wzbogacony o rozwiązania przyjazne dla środowiska naturalnego, które przyczynią się także obniżenia kosztów eksploatacji części wspólnych, m.in. fotowoltaikę (panele słoneczne, z których energia posłuży na przykład do zasilania lamp ulicznych) czy nawadnianie osiedlowych terenów zielonych wodą deszczową.

Inwestycję prowadzi firma RED Real Estate Development. Budowa całego osiedla Alpha rozpoczęła się w 2007 roku. Dotychczas zrealizowano trzy etapy – w sumie 450 mieszkań.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych