PARTNER PORTALU

Ruszyła budowa Living Point na Mokotowie

W sąsiedztwie olbrzymiego warszawskiego kompleksu biurowego Vantage Development postawi dwa ośmiokondygnacyjne budynki, w których znajdzie się prawie 350 lokali.

Autor: HouseMarket.pl 05 maja 2016 15:33

W pierwszym etapie powstanie tam 169 mieszkań, a w kolejnym, którego budowa ruszy w drugim półroczu - 172. W ofercie są kompaktowe mieszkania dwupokojowe o powierzchni od 37 do 50 mkw., lokale trzypokojowe sięgające 58-69 mkw. oraz apartamenty o powierzchniach od 80 do 112 mkw.

Living Point Mokotów wyróżnia elewacja ze szklanymi balustradami, która będzie wykonana z kamienia i drewna. Okazała elewacja powstanie na wszystkich zewnętrznych ścianach budynku.

Mieszkania i apartamenty usytuowane od ul. Konstruktorskiej wyposażone zostaną w szklane zabudowy loggii. Przeszklenia te stanowią dodatkową izolację akustyczną i są składane, dzięki czemu łatwo je będzie można utrzymać w czystości lub złożyć, jeżeli ktoś będzie chciał uzyskać klasyczny balkon. Teren osiedla zostanie ogrodzony, zamknięty i strzeżony przez wewnętrzny monitoring.

Nowy projekt Vantage Development zapewnia m.in. łatwy dostęp do centrum miasta, bliskość punktów handlowo – usługowych i rozrywkowych, w tym Galerii Mokotów.

W promieniu 700 metrów znajdują się przystanki miejskiej komunikacji zbiorowej, dzięki którym sprawnie można dotrzeć do innych części miasta.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych