PARTNER PORTALU

Ruszyła budowa Osiedla Karoliny w Katowicach

Activ Investment rozpoczął budowę nowej inwestycji przy ul. Karoliny w Katowicach. Będzie to kameralne, zamknięte osiedle, w którym znajdzie się docelowo pięć budynków mieszkalnych.

Autor: HouseMarket.pl 26 listopada 2015 12:29

Osiedle Karoliny zlokalizowane jest w północnej części Katowic - Bogucicach. Dużym atutem inwestycji jest lokalizacja, która umożliwia szybkie dotarcie do centrum miasta, od którego dzieli ją zaledwie 1,5 km. Do tej pory możliwości zamieszkania w nowym budownictwie w tej części miasta były ograniczone.

Większość deweloperów skupia się głównie w południowej części miasta, stąd nasza decyzja o budowaniu właśnie tutaj – mówi Monika Wilk-Dzieciaszek, dyrektor ds. sprzedaży
w firmie Activ Investment. Nowe osiedle przyczyni się niewątpliwie do modernizacji tej części Katowic i wpłynie pozytywnie na jej rozwój – dodaje.

W ramach inwestycji przy ul. Karoliny powstanie pięć nowoczesnych budynków wielorodzinnych, w których znajdzie się prawie 300 mieszkań. W połowie listopada rozpoczęła się budowa I etapu z 44 mieszkaniami. Wśród nich najwięcej będzie lokali jedno i dwu pokojowych w popularnych metrażach od 26,36-44,80 mkw., choć zainteresowani większymi mieszkaniami trzypokojowymi (50,13-67,55 mkw.) i czteropokojowymi (do 92,14 mkw.) także znajdą coś dla siebie. Do lokali usytuowanych na parterze będą przynależeć ogródki.

W pierwszym etapie inwestycji przewidziano  także dwupoziomowy parking podziemny w którym znajdą się również komórki lokatorskie.

Osiedle Karoliny jest propozycją skierowaną szczególnie do klientów poszukujących komfortu życia. W ofercie odpowiednie lokale mogą znaleźć dla siebie zarówno single czy pary, jak i rodziny z dziećmi, które docenią połączenie kameralnego charakteru inwestycji z korzyściami płynącymi z bliskości centrum.

Ulica Katowicka, do której bezpośrednio przylega ul. Karoliny, zapewni szybki dojazd do Ronda gen. Jerzego Ziętka, które wraz z Spodkiem oddalone jest od osiedla zaledwie o 1,5 km.  Od Wyższej Szkoły Pedagogicznej TWP inwestycje dzielić będzie zaledwie 700 m a Uniwersytet Śląski  2,2 km, dzięki czemu małe mieszkania, których jest przewaga w inwestycji doskonale nadają się pod wynajem.

 


Ceny mieszkań oddawanych w standardzie deweloperskim zaczynają się od 4770 zł za m².

Activ Investment planuje zakończenie budowy I etapu inwestycji w II kwartale 2017 roku. Więcej informacji o ofercie można uzyskać na stronie dewelopera lub w biurze sprzedaży przy ul. Chorzowskiej 216 A w Katowicach.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych