PARTNER PORTALU

Ruszyła budowa Osiedla Rodzinnego na Nowych Żernikach

Ruszyła budowa Osiedla Rodzinnego na Nowych Żernikach. W inwestycji powstaną również mieszkania, które można przekształcić na miejsca pracy. Ceny lokum zaczynają się od 192 tys. zł.

Autor: HouseMarket.pl 21 września 2015 10:22

Nowe Żerniki Osiedle Rodzinne wyrośnie na powstającym właśnie osiedlu WUWA2, przy skrzyżowaniu ul. Kosmonautów i Trasy Targowej we Wrocławiu.

Deweloper Osiedle Rodzinne rozpoczął już budowę budynku wielorodzinnego, który będzie bezpośrednio sąsiadował z budowanym przez miasto domem kultury, a sytuowany jest w południowo- zachodniej części osiedla. Architekturę charakteryzują duże przeszklenia, a tarasy i wycięcia loggi urozmaicają prostą, modernistyczną bryłę.

W projekcie zaplanowano 60 mieszkań, w tym szereg mieszkań dwupoziomowych, mieszkania z antresolami oraz lokale, w których można wyróżnić dwie strefy: mieszkalną oraz zawodową.

Ciekawym rozwiązaniem są również mieszkania bezpośrednio połączone z garażami dwustanowiskowymi (mieszkanie dwukondygnacyjne, dolny poziom – garaż na dwa samochody i pomieszczenie gospodarcze, połączone prywatnymi schodami z drugim poziomem, spełniającym funkcje mieszkaniowe). Duża część mieszkań posiada własne ogródki.

Nowe Żerniki mają być architektoniczną wizytówką ESK 2016. Mają korespondować z założeniem wystawowego osiedla WUWA.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych