PARTNER PORTALU

Ruszyła budowa Skarbowców II we Wrocławiu

Activ Investment rozpoczął budowę drugiego etapu inwestycji Skarbowców II na wrocławskich Krzykach. Docelowo będą to dwa kameralne budynki, w których powstanie 59 mieszkań. W ramach okresowej promocji deweloper objął wszystkie dostępne mieszkania programem MdM.

Autor: HouseMarket.pl 25 kwietnia 2016 12:19

Zrealizowany przy ul. Skarbowców w latach 2013 – 2014 pierwszy etap okazał się dużym sukcesem: w kameralnym, czterokondygnacyjnym budynku niemal od razu właścicieli znalazło 41 mieszkań, stąd decyzja o realizacji etapu drugiego.

Na początku lutego 2016 r. rozpoczęła się budowa drugiego etapu z 59 mieszkaniami zarówno jedno jak i dwupoziomowymi. Wśród nich najwięcej będzie mieszkań dwu i trzypokojowych o powierzchniach od 33-67 mkw. choć zainteresowani większymi lokalami czteropokojowymi (od 58 do 106 mkw.) oraz pięciopokojowymi (od 85 do 103 mkw.) także znajdą coś dla siebie. Do mieszkań usytuowanych na parterze oraz pierwszym piętrze będą przynależeć ogródki o powierzchniach do 84 mkw.

Od 1 kwietnia obowiązujący limit cenowy we Wrocławiu dla mieszkań na rynku pierwotnym wynosi 5 181 zł za mkw. Dostępność mieszkań w MDM choć sukcesywnie rośnie, nie przekracza kilkunastu procent.

Activ Investment ze względu na duże zainteresowanie programem MdM, w ramach okresowej promocji  zakwalifikował do niego wszystkie dostępne mieszkania, co w praktyce oznacza obniżenie cen, które rozpoczynają się już od 4750 zł/mkw. i nie przekraczają 5 181 zł/ mkw.

Dla poszukujących mieszkań wiąże się to z możliwością  wyboru spośród aż 35 lokali.

Inwestycja zlokalizowana jest w prestiżowej dzielnicy Krzyki. Lokalizacja ta umożliwia szybkie dotarcie do centrum miasta, od którego dzieli ją zaledwie 5 km.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych