PARTNER PORTALU

Ruszyła przedsprzedaż Zielonej Doliny III

J.W. Construction przygotowuje budowę kolejnej inwestycji na warszawskiej Białołęce. W ramach położonego od strony ul. Verdiego osiedla Zielona Dolina III powstaną dwa budynki z łącznikiem na 54 mieszkania od 26 do 60 mkw.

Autor: HouseMarket.pl 16 grudnia 2015 14:46

Budowa rozpocznie się w lutym 2016 r. z planowanym terminem zakończenia inwestycji na III kwartał 2017 r. W ramach przedsprzedaży klienci mogą skorzystać z oferty specjalnej dewelopera: sześć mieszkań z 6 proc. rabatem. Na osiedlu można kupić lokale objęte programem MdM w cenie rozpoczynającej się już od 149 tys. zł.

- Białołęka to dzielnica, która się bardzo prężnie rozwija, zarówno pod względem kulturalno-edukacyjnym, jak i komunikacji miejskiej. W ciągu najbliższych trzech lat powstanie tu dziewiętnaście placówek oświatowych, będą to żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe i gimnazja. Niektóre z nich powstaną w bezpośrednim sąsiedztwie osiedla Zielona Dolina, nieopodal ulic: Vivaldiego, Zdziarskiej czy Mochtyńskiej – informuje Małgorzata Ostrowska, członek zarządu J.W. Construction.

Osiedle Zielona Dolina III to kontynuacja dwóch pierwszych inwestycji budowanych na warszawskiej Białołęce pod tą samą nazwą. W ramach Zielonej Doliny I, zrealizowanej w latach 2011-2013, powstało blisko 1000 mieszkań. Osiedle Zielona Dolina II liczy łącznie 864 lokale, a budowa pierwszej części rozpoczęła się w lipcu 2015 r. W pierwszej kolejności powstanie 321 lokali, pozostałe mieszkania czekają na wprowadzenie do oferty i realizację.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych