PARTNER PORTALU

Ruszyła sprzedaż apartamentów w OMEGA MOKOTÓW

Inteligentne rozwiązania, kameralny charakter i dobra lokalizacja – to najważniejsze wyróżniki apartamentowca OMEGA MOKOTÓW warszawskiej firmy TYNKBUD1. Sprzedaż lokali rozpoczęła się w pierwszej połowie lutego.

Autor: gs/TYNKBUD1 17 lutego 2015 21:49

Firma deweloperska TYNKBUD1 zajmuje się także generalnym wykonawstwem.

Inteligentnie

OMEGA MOKOTÓW wyposażona zostanie we własny światłowód, a także strefę WiFi w holu wejściowym. Użytkownicy mogą skomunikować ze sobą wszystkie urządzenia elektryczne znajdujące się w mieszkaniu.

Lokale wyposażone zostaną m.in. w system kontroli zużycia energii, zintegrowane z nim termostaty grzejnikowe, które pozwolą sterować temperaturą oraz czujniki ruchu uruchamiające urządzenia elektryczne w dowolnej konfiguracji.

Będzie także możliwość sterowania roletami oraz oświetleniem zewnętrznym i wewnętrznym. Wszystkie ustawienia dostosować będzie można do indywidualnych potrzeb i zwyczajów domowników. Ponadto system zaalarmuje mieszkańców w przypadku, kiedy grozić im będzie niebezpieczeństwo, takie jak włamanie, pożar czy zalanie.

Kameralnie

To jedna z najbardziej kameralnych inwestycji w dotychczasowym portfolio TYNKBUD1. Znajdzie się w niej tylko 21 ekskluzywnych mieszkań o metrażu od 43 mkw. w przypadku lokali dwupokojowych do 87 mkw. w przypadku lokali czteropokojowych. Ponadto budynek będzie obejmował także garaż podziemny. Wszystkie mieszkania znajdujące się wewnątrz budynku charakteryzować się będą optymalną ustawnością i bardzo dobrym nasłonecznieniem.

W dogodnej lokalizacji

Projekt powstanie na zielonym Służewie, u zbiegu ulic Szturmowej i Smyczkowej. W bezpośrednim sąsiedztwie planowanej inwestycji znajduje się Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Punkt ten jest doskonale skomunikowany z Centrum, ma też kompletną infrastrukturę – w pobliżu znaleźć możemy m.in. Galerię Mokotów i Centrum Land. Dużą atrakcją tej lokalizacji będzie też jezioro z wyspami i drewnianym pomostem, które powstanie w wyniku rewitalizacji stawu na Służewie. Inwestycja oddalona będzie od centrum biznesowego przy ul. Domaniewskiej jedynie o dwa kilometry. Nawet przy znacznym natężeniu ruchu dojazd nie powinien zająć więcej niż sześć minut.

Podobał się artykuł? Podziel się!

SŁOWA KLUCZOWE

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych